Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sıla ile Hazer Amani evlendi! Kendi evinde "Evet" dedi

Gündem
14 Ocak 2020
Sıla ile Hazer Amani evlendi! Kendi evinde "Evet" dedi

Şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani, geçen yıla damga vuran sürpriz aşklarını nikâh masasına taşıdı. Çift, dün yapılan sade bir törenle evlendi.

Yalnızca çiftin aileleri ve yakın arkadaşlarının davetli olduğu düğün merasiminin Nişantaşı’ndaki Alancha adlı mekânda basından gizli yapılması planlanıyordu. Ancak düğün yerinin ifşa olması üzerine çift, son dakika değişikliği yaparak Sıla’nın Taksim Residence’daki evinde nikâh defterine imza attı.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikâhta Sıla’nın şahitliğini menajeri Serkan Güney ile müzik direktörü Burak Erkul yaptı. Hazer Amani’nin şahitliğini ise ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Kemal İnal üstlendi.

ROMA'DA TATİL 

Sıla, Özlem Süer imzalı gelinlik giyerken, Hazer Amani’nin damatlık tercihi Cavalli oldu. Törenin ardından ünlü çift, 100 kişilik düğün partisi için Alancha’ya geçti. Sıla Gençoğlu ile Hazer Amani nikahtan sonra Roma’da kısa bir tatil yapacak.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikah sonrası, törene katılanlar Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani ile birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

Çift nikahtan sonra Nişantaşı’ndaki Alancha Restaurant’ta bir davet verdi. Geceye çiftin ailelerinin yanı sıra 100’e yakın dostu katıldı.

Düğün sonrası yapılan eğlencede Mabel Matiz de sahneye çıktı...

SİNEM KOBAL - KENAN İMİRZALIOĞLU

GÖZDE KANSU

İBRAHİM BÜYÜKAK - NURDAN BEŞEN

NÜKHET DURU

OLGUN ŞİMŞEK

YALIN

Sıla gelin ayakkabısının altına yakın dostlarının adını yazdı...

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Sıla
Hazer Amani
düğün
nikah

Facebook Google plus Instagram Twitter