Reklam
Temiz Magazin
30 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 15 dakikada boşandı!

Gündem
06 Eylül 2019
Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 15 dakikada boşandı!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı geçtiğimiz yıl aralık ayında Amsterdam'da evlenmişti.

Evliliklerinde sürekli kriz yaşadıkları iddia edilen ikili geçtiğimiz günlerde de sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkarmıştı.

Kıskançlık sebebiyle daha önce de ayrılık kararı alan çifti aileleri barıştırmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde bir düğünde sahne alan şarkıcı Ferhat Göçer, Sinan Akçıl’ın eski sevgililerinden bahsedince Burcu Kıratlı düğünü terk etmişti. İkilinin aralarındaki gerginliği daha da tırmandıran bu olayın ardından boşanma kararı aldı.

Beykoz Adliyesi Aile Mahkemesi’ne anlaşmalı olarak boşanmak için dilekçe veren çiftin davası dün görüldü. Adliyeye ayrı araçlarla gelen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı basının sorularını yanıtsız bırakarak içeri girdi.

"YÜRÜTEMEDİK"

Yaklaşık 10 dakika süren boşanma davası sonrası yine ayrı ayrı çıkan ikiliden Sinan Akçıl, “Büyük aşk bitti mi?” Sorusu üzerine, “Bu sevgililik gibi değil. Bir evlilik bitiyor. Çok üzgünüz. Hayırlısı olsun, yürütemedik” dedi.

Akçıl’ın ardından avukatıyla birlikte adliyeden ayrılan Burcu Kıratlı ise soruları yanıtsız bıraktı. Kıratlı’nın gergin olduğu gözlerden kaçmadı.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Sinan Akçıl
Burcu Kıratlı
Boşanma

Facebook Google plus Instagram Twitter