Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Amsterdam'da evlendi

Gündem
01 Ocak 2019
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Amsterdam'da evlendi

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Amsterdam’da nikâh masasına oturdu. Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye’nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıydı.

SİNAN Akçıl, 23 Aralık günü Hollanda-Amsterdam’da evlenme teklif ettiği Burcu Kıratlı ile yine aynı şehirde 24 Aralık'da nikâh masasına oturdu.

Tören için tüm detayları düşünen Akçıl, nikâha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L’europe’da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı.

Kıratlı için Hasan Elmas’a özel bir tektaş dizayn ettiren Sinan Akçıl, kendisine de içinde Burcu Kıratlı’nın adı ile uğurlu sayısı 23’ün yazılı olduğu bir alyans hazırlattı.

GELİNLİĞİ İLK GÖRDÜĞÜNDE...
Akçıl'ın Kıratlı'yı dekolteli ve mini gelinliğiyle gördüğü ilk anda "Giyinmemiş" demesi sosyal medyada çok konuşuldu.

Kıratlı, Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan’ın kıydığı nikâhta Zeynep Bozyaka imzalı şort ve sadece göğüs uçları kapalı gelinlik, Akçıl ise Mehmet Dudu’nun hazırladığı bir takım elbise giydi.

Törende Akçıl’ın şahitliğini yakın dostları Ercan, Caner ve Ertan Torunoğulları ile menajeri Tülay Özçelik, Kıratlı’nın şahitliğini ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ile Sercan Yaşar yaptı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı nikah sonrası  paylaşım yapmarak yılbaşı günü olan 31 Aralık'ı beklediler.

Burcu Kıratlı sosyal medya hesabından yaşadığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: Masalsı ama çılgın... ‘Lunapark gibi bir hayatımız olacak, seninle’ dediğinde... Küçük çocuk sevinciyle baktık birbirimize ve güldük. Her saniyesi öyle gerçekten. Yeni yılım ve bundan sonraki her yıllarım seninle daha güzel, daha gerçek ve daha lunapark olacak… Sizin de lunapark gibi bir aşk yaşayacağınız, harika bir yıl olsun…

Etiketler: 
Amsterdam
Burcu Kıratlı
Sinan Akçıl
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter