Temiz Magazin
16 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

SON DAKİKA! Bülent Ersoy'dan Demet Akalın'a destek! Diva kızını nasıl savundu?

Gündem
04 Ağustos 2019
SON DAKİKA! Bülent Ersoy'dan Demet Akalın'a destek! Diva kızını nasıl savundu?

Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy'dan "Kızım" dediği Demet Akalın'a destek geldi!

Bülent Ersoy: "Çok severim. Onu ben doğurdum. Babasına değil, bana benzemiş" dediği Demet Akalın'ın, Harbiye Açıkhava konseri kostümüne gelen eleştiri için konuştu!

Hürriyet Gazetesi yazarı Aslı Barış, Gülşah Saraçoğlu'nun hazırladığı Akalın'ın fuşya renkli kostümü için "Giambattista Valli'nin modeli bu, Demet Akalın'a yan sanayi kıyafetler giymek yakışmıyor" demiş, Demet Akalın ise moda yazarına 2004 yılında kıyafetin benzerini giydiğini kanıtlayarak, "Amerika'yı yeniden keşfetmiyoruz, hep giydiğimiz kostümler bunlar, Gülşah Saraçoğlu ve atölyesinden özür dileyecek" demişti.

 Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, www.temizmagazin.com Genel Yayın Yönetmeni Seyhan Erdağ'a konuştu.

 Diva, 2018 yılında modacı Semih Doğruer'in hazırladığı aynalı kostümünün, 2019 yılındaki Oscar töreninde Tom Ford imzasıyla Jennifer Lopez'e giydirildiğini hatırlatarak: "Bizde yabancı hayranlığı var. Modacı ya da marka fark etmiyor. Birbirimizi alkışlamak, onore etmek, başarısından bahsetmek yerine; yermek, yerden yere vurmak, işimize geliyor.

 

Benim 2018 yılında Günay sahnemde giydiğim kostümdeki ayna konsepti, 1 yıl sonra dünyaca ünlü bir modacı tarafından kopyalandı ve o konseptin aynısını Jennifer Lopez giydi. 

PEKİ O ZAMAN TOM FORD EFENDİ BENDEN ÇALMIŞ OLMADI MI? 

E peki o zaman Tom Ford Efendi benden çalmış olmadı mı? O zaman da bahsetmiştim röportajımda; bu kadar hafiye olan moda editörleri; neden bu durumu konu etmedi? Demet Akalın, bu camiada Demet Akalın markasına en çok özen gösteren, şık gözükmek için büyük paralar harcayan; benim evladım olarak gurur duyduğum bir çocuğumdur.

BENİM KIZIM YAN SANAYİYE TENEZZÜL ETMEZ!

Benim kızımın yan sanayiye tenezzül etmediğini ve etmeyeceğini benim gibi herkes görüyor! Çünkü o da anası gibi dinleyicisine çok saygılı, dinleyicisinin karşısına saçının telinden ayağının topuğuna kadar özen göstererek en özel ve güzel haliyle çıkıyor; aslında bunu tüm sahne sanatçılarının uygulaması gerekli. Neden? Çünkü velinimetimiz, her şeyimizi borçlu olduğumuz o insanlar her şeyin en iyisini görmeye, en iyisini dinlemeye, izlemeye layıklar" dedi. 


 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Demet Akalın
Gülşah Saraçoğlu
aslı barış
Seyhan Erdağ
Hürriyet Gazetesi
Tom Ford
Jennifer Lopez
Semih Doğruer
giambattista valli
Harbiye Açıkhava
yan sanayi
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter