Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım canlı yayında her şeyi anlattı: "İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı"

Gündem
07 Ocak 2019
Sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım canlı yayında her şeyi anlattı: "İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı"

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına sosyal medya fenomeni Gökçe Yıldırım telefon ile bağlandı. Eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını iddia eden Yıldırım olay açıklamalarda bulundu.

 "İlk önce şunu söyleyeyim. Son derece kırgınım. Gördüğüm şeyler onur kırıcı, çirkin şeylerdi. Benim bilgisayarımdan oturum açmış Ataberk ben de bilgisayarı açınca gördüm ihaneti. 

Bu yeni olan bir şey değil Mayıs ayından beri olan bir şey. Ben Ataberk’e soruyordum, o da bu durumdan rahatsız olduğunu söylüyordu.

İrem bana da mesaj atmıştı, ‘Bir türlü tanıştırmadı bizi senin oynak!’ Ama öğrendim ki o zaman ilişkileri başlamış zaten. Bu kadının kadına yaptığı bir şiddettir. Ben güçlü olmaya devam edeceğim. 

BU SİZİN YANLIŞINIZ!

İhanetten daha büyük şeyler var burada. Aptal yerine konulmak, onuruyla oynanmak… Bana söyleselerdi, ‘Bu sizin yanlışınız’ deyip susardım.

Ataberk’e hep soruyordum ‘Bir şey varsa bana söyle’ diyordum. Konsere bile sevmediği işi yapıyordu para kazanmak için. Bana ‘Yapıyor bir şeyler ama ben çok takmıyorum’ gibi ifadeler kullanıyordu.

Ben utandım herkes adına. Herkes ‘Neden bu çirkinliğe katlanıyorsun, hesap sormuyorsun?’ diyor… Ben utandım bu olanlardan benim için çok zor. Günlerdir uyuyamıyorum. Yazışmaları gördüm, çok kötüydü. O yazışmaları söylemeyi doğru bulmuyorum… Ben mesajları okuduğumda yerin dibine girdim. 

BİR KADIN BİR KADINA BUNU NEDEN YAPAR?

‘Ben sana çok aşığım, ben sana ölüyorum. Lütfen bana gel, benim ol’ mesajları vardı. İrem Derici yollamıştı bunları. Ataberk de ‘Bekle zamanı var’ yazmıştı… Bir kadın bir kadına bunu neden yapar anlamıyorum. İrem Derici sevgilimi elde etmek için çok uğraştı. Burada tek taraflı suç yok, iki tarafta da var… Sizin insanlara örnek olmanız gerek…

Bu olay tamamen benim anlattığım gibidir, kimse aksini iddia edemez. Şunu söyleyebilirim ki ben Ataberk’ten severek ayrıldım. Ben ona çok güvendim, hiç kimsenin nereden geldiğine takılmadım, parasının olup olmadığı hiç umursamadım… İrem’in Ataberk’e yazdığı dönemlerde hayatında biri vardı. Genco’ydu o kişi de… Öyle güzel şeyler yaptı ki İrem ailesine kadar… Bütün akrabalarıyla takipleşmeler… Ben Ataberk’in ailesini aradım ‘Lütfen böyle bir şey varsa bana söyleyin’ dedim.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
İrem Derici
Ataberk Özdene
Gökçe Yıldırım
İhanet
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter