Temiz Magazin
13 Ağustos 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

SULAR DURULMUYOR!

Gündem
01 Ağustos 2022
SULAR DURULMUYOR!

Ece Erken'den Benan Kocadereli'ye tepki!

Ece Erken, geçtiğimiz ocak ayında avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu uğradığı silahlı saldırı sonucu kaybetmişti. Eşinin acısıyla sarsılan ve geçtiğimiz günlerde Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini söyleyen ünlü sunucu, bu kez Benan Kocadereli'yi hedef aldı

 

Ece Erken'in, 2021 yılında Bodrum'da nikah masasına oturduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirmişti. Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından zor günler geçiren Erken, eşinin ailesiyle karşı karşıya gelmişti. 

 

"ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM"

İddiaların ardından 44 yaşındaki sunucu, sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu. Ece Erken, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Eğer böyle bir yorum veya cevap verildiyse mahkemede ispat edilcek bu bir! Daha mal tespiti davası sonuçlanmadan tapusu, her şeyi eşime ait olan evi, evleri mirasçı olmadığı halde hukuksuzca nasıl kiraya verdi? Kira elden mi alınıyor? Tekne nerede? Teknedeki seabob bile alınmış kullanılıyor. Demeki ki miras aslında kabul edilmemiş ama mahkemenin haberi yok. Şafak'a ait arabalar nerede? Neden ölümünden 1 ay sonra hepsi satıldı? Abiyle anlaşmalı mı yürüyor her şey... Eğer ortada böyle bir açıklama varsa pazartesi ilk iş şikayetçi olacağım ve ispata davet edeceğim.