Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Süperstar Ajda Pekkan Harbiye'yi salladı!

Gündem
10 Eylül 2019
Süperstar Ajda Pekkan Harbiye'yi salladı!

Türk Pop Müziği'nin duayeni Süperstar Ajda Pekkan, önceki gün Poll Production organizasyonu "Paraf Halkın Yıldızları" konserleri kapsamında müzikseverlerle buluştu. 

İKİ FARKLI KOSTÜM İLE GÖZ KAMAŞTIRDI!

Konserin ilk bölümünde Züleyha Kuru, tasarımı olan kostüm ve göz maskesiyle çıkan Pekkan, İkinci bölümde ise puantiyeli bir kostüm tercih etti. Sahnedeki şıklığıyla göz kamaştıran süperstar, Emma Shapplin’in "Spente Le Stelle" şarkısıyla giriş yaptı.

Daha sonrasında "Aynen Öyle", "Yakar Geçerim", "Canın Sağolsun", ve "Sen İste" gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını sırasıyla söyleyerek dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

SÖZ YAZARI ARKADAŞINI SAHNESİNDE ONURLANDIRDI!

"Herkesin ayaklarına sağlık, bugün çok güzel şarkılar söyleyip zaman geçireceğiz diye umuyorum. 'Aşklayalım' şarkısını yıllar önce Şehrazat yazmıştı. Bu güzel parçayı benim sesimden albümünde yer verecek olması beni ayrıca mutlu etti. Ben bu şarkıyı tekrar söylemek istiyorum" diyerek üst üst iki defa söyledikten sonra Şehrazat, için seyircisinden alkış istedi. Pekkan, "Sen çok iyi bir söz yazarısın, ve bu şarkıların nesilden nesile devam edecek" diye konuştu.

Repertuarında Orhan Gencebay’dan "Bir Teselli Ver" ve Yıldız Tilbe’den "Haberin Olsun"a da yer veren Pekkan, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede 5 bin kişilik seyircisinin ayakta alkışlarıyla sahneden uğurlandı.

Süperstarı dinlemeye gelenler arasında sanat camiasından; Halit Ergenç- Bergüzar Korel, Nur Yerlitaş, Pervin Ersoy, Behzat Gerçeker, Nur Yerlitaş, Demet Sabancı, Hülya Koçyiğit, Saba Tümer ve Şehrazat gibi önemli isimler vardı. Pekkan, gelen konuklarının isimlerini tek tek sayarak hepsine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

 

Etiketler: 
Ajda Pekkan
Harbiye Açıkhava
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter