Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Takıntılı aşık Emre Altuğ

Gündem
11 Temmuz 2019
Takıntılı aşık Emre Altuğ

Müzik dünyasının ardından oyunculukta da içinde yer aldığı projelerle art arda başarılara imza atan Emre Altuğ, 2 Ağustos’ta vizyona girecek olan "Geniş Aile Komşu Kızı" adlı filmle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ile Ertuğrul Fındık’ın, senarist ve yönetmenliğini Cüneyt İnay’ın üstlendiği yapımda Emre Altuğ; Cevahir (Ufuk Özkan) ile sevdiği kadın Zeynep (Rojda Demirer) için rekabete giren takıntılı ama her konuda stratejik davranan, aileden zengin, ecza deposu sahibi, üst düzey psikopat "Nebil Beşikçi" karakterini canlandırıyor.

Ekranlarda reyting rekorları kıran fenomen dizi "Geniş Aile"nin beyazperdede vücut bulduğu filmde, oto yıkamacısı rolünde oynayan Ufuk Özkan’la komedi ve aksiyonun iç içe geçtiği bir hikayeye dahil olan Emre Altuğ, platonik aşkı için sonuna kadar mücadele ederek başını ummadık belaların içine sokuyor.

"Geniş Aile Komşu Kızı" filminde Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Mine Teber, Tolga Canbeyli, Tuğçe Karabayır gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

YAZ SEZONUNDA DA TAM GAZ ÇALIŞMAYA DEVAM!

Sezon boyunca Güldür Güldür Show ile televizyon izleyicisine kahkaha attıran, yazın da komedi filmi "Geniş Aile Komşu Kızı" ile sinemaseverlerle buluşacak olan Emre Altuğ, yaz boyunca da TRT 1’de ekrana gelecek "3’te 3 Bir Zamanlar" yarışmasını sunarak ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Etiketler: 
Geniş Aile Komşu Kızı
Emre Altuğ
Ufuk Özkan
Bülent Çolak
Rojda Demirer
Mine Teber
Tolga Canbeyli
Tuğçe Karabayır

Facebook Google plus Instagram Twitter