Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Tanyeli ve eşi İlker Sünnili, Avustralya'da düğün yaptı!

Gündem
26 Ocak 2016

Güzel haberi sosyal medyadan duyuran ünlü oryantal düğünü hakkında bilgi verdi. Tanyeli isim vermeden bazılarını "kıskançlık ve fesatlıkla" suçladı.

İşte ünlü oryantal Tanyeli'nin o paylaşımı;

"Sevgili takipçilerimin bilgisine. Çünkü herkesin iyi niyeti olduğu kadar, kıskançlık ve fesatlık virüsü her yerini saran hastalar var, bir de merak hastalığına giriyorlar. Biliyorsunuz bu merak hastalığı Allah korusun. Yazık onlarda insan açıklama yapayım da rahatlasınlar.

2014 yılında evlendiğim eşimle aile arasında bir tören yapmıştık, toplam 6 kişiydik. Düğünümüzü yapmamıştık, Avustralya kanunlarına göre de nikâh yaptık. Burada yaşıyoruz ya ondan! Merakgiller, özellikle içinizde ruhunuzun çirkinliği yüzüne vuran gudubet hanımlar var. Siz de haklısınız bu güzellik kıskanılmaz mı? Açın bir roman havası, oynayın iyi gelir içiniz açılır. Sinir olacağınıza göbek atarsınız.

Neyse şimdi tamamlandık. Biz çok mutluyuz. Şükür dolu yüreğimiz, çok şükür. Beni sevenler çok mutlu oldu. Hadi siz de kendinize bir iyilik yapın içinizdeki kir pastan, mutsuzluk hastalığından kurtulun iyi gelir belki, mutluluklar. Sizde mutlu olun zavallılar.'  

 

 

Hürriyet Gazetesi

Facebook Google plus Instagram Twitter