Reklam
Temiz Magazin
26 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Tarık Ünlüoğlu’nun vefat haberinin ardından sanatçı dostları hastaneye akın etti!!

Gündem
02 Ekim 2019
Tarık Ünlüoğlu’nun vefat haberinin ardından sanatçı dostları hastaneye akın etti!!

İleri evre akciğer kanseri tedavisi gören sanatçı Tarık Ünlüoğlu hayatını kaybetti. Kötü haberi duyan ünlü sanatçının dostları hastaneye akın etti.

“Çok şaşkınım, çok üzgünüm”

Usta sanatçının meslektaşlarından Demek Akbağ, “Ben de iki saat önce sosyal medyadan öğrendim, çok şaşkınım. Çok üzgünüm. Evet, hastaydı biliyorum ama beklemiyorduk. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

Açıklama yapan usta oyuncunun doktoru Tıbbı Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Demir, “Artan solunum şikayetiyle Tarık Bey’i dün akşam hastanemizde misafir ettik ama bütün çabalara rağmen bu sabah kendisini kaybettik. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

ARZUM ONAN

CAN GÜRZAP

ERCAN SAATÇİ

Ercan Saatçi, “Dün de buradaydık, gayet iyi gözüküyordu ama maalesef bu savaşı kaybetti. Başta ailesi olmak üzere, Türk sinemasının, tiyatrosunun ve sevenlerinin başı sağ olsun. Tarık Ağabey, gerçekten çok önemli bir adamdı ve çok genç bir yaşta kaybettik kendisini. Çok üzgünüm” şeklinde konuştu.

MEHMET ASLANTUĞ

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ

MELEK BAYKAL

Haberi aldıktan sonra hastaneye gelen oyuncu Melek Baykal ise pazar günü görüştüğünü söyleyerek, “Evinde yatıyordu, solunum aygıtı vardı, arada bir çıkartıyordu onu, espriler yaptı. Sohbet ettik uzun uzun. Sonrasında dün duydum aniden yoğun bakıma almışlar. Hiç yakışmadı ölüm Tarık'a o bizim neşemizdi, çok özel bir adamdı“ ifadelerini kullandı.

TURGAY TANÜLKÜ

Tarık Ünlüoğlu ile okul döneminden arkadaş olduklarını söyleyen Turgay Tanülkü, “Hem okul arkadaşımdı hem de meslek arkadaşımdı. Okul döneminden, 1970’lerden beri arkadaşımdı. Allah rahmet eylesin. Yüreği güzel adamdı, aydın sanatçıydı. Ülkemin başı sağ olsun” dedi.

LEVENT ÖZDİLEK

 

 

Etiketler: 
Tarık Ünlüoğlu
Demet Akbağ
Ercan Saatçi
Levent Özdilek
Melek Baykal
MEHMET ASLANTUĞ
Arzum Onan
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter