Reklam
Temiz Magazin
22 Ekim 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Tiyatro sahnesine çıkıyor: Ahsen Eroğlu

Gündem
14 Ekim 2021
Tiyatro sahnesine çıkıyor: Ahsen Eroğlu

GENÇ KUŞAĞIN BAŞARILI OYUNCUSU AHSEN EROĞLU, ŞEBNEM İŞİGÜZEL’İN AYNI ADLI ROMANINDAN UYARLANAN OYUNLA TİYATROSEVERLERLE BULUŞACAK

 

DasDas, 2021-2022 sezonuna kültleşen oyunlarıyla birlikte birbirinden farklı yeni oyunlarla da hızlı giriş yapıyor. ‘Deli Bayramı’nın ardından ‘Romeo ve Juliet’in prömiyerine geri sayım yapan DasDas, Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Ağaçtaki Kız’ için provalara başladı. Oyunun başrolünde, ‘Menajerimi Ara’ dizisiyle büyük beğeni toplayan, son dönemin çok konuşulan genç ve başarılı oyuncularından Ahsen Eroğlu yer alıyor. 

 

Sayısız kapalı gişe oyunuyla birlikte, birbirinden farklı sergi ve konser etkinlikleriyle disiplinlerarası sanat merkezine dönüşen DasDas, ünlü yazar Şebnem İşigüzel’in ‘Ağaçtaki Kız’ adlı romanını sahneye uyarlamaya hazırlanıyor. New York Times’ın 2020 yılında tüm dünyadan okunması gereken romanlar listesi ‘Globetrotting’de yer alan eserin tiyatro uyarlamasında başrol, genç kuşağın büyük beğeni toplayan isimlerinden Ahsen Eroğlu’nun oldu. İlksen Başarır’ın sahneye uyarladığı ve yönettiği oyun için, Eroğlu yoğun bir prova sürecine girdi.

 

‘Ağaçtaki Kız’, çok yakında DasDas Sahne’de sahnelenmeye başlayacak. 

 

Etiketler: 
Ahsen Eroğlu
Tiyatro
DasDas

Facebook Google plus Instagram Twitter