Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Türkan Şoray: "Bu sevgi, aldığım ilaçlardan bin kat daha etkili"

Gündem
27 Kasım 2017
Türkan Şoray: "Bu sevgi, aldığım ilaçlardan bin kat daha etkili"

Türk Sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, uzun bir aradan sonra ilk kez sevenleriyle buluştu. Üsküdar’da gerçekleşen etkinlikte efsane isim gördüğü yoğun ilgi karşısında gözyaşlarını tutamadı. Şoray “Bu sevgi, aldığım ilaçlardan bin kat daha etkili geldi, buradan uçarak gideceğim. O kadar çok mutluyum ki, iyi ki varsınız” dedi.

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği, Pelin Çift’in sunuculuğunu üstlendiği Yeşilçam Söyleşileri kapsamında Türkan Şoray, sahneye gelir gelmez, salonu tıklım tıklım dolduran sevenleri tarafından dakikalarca ayakta alkışladı.

Pelin Çift’in sorularına tüm içtenliğiyle cevap veren Türkan Şoray’ı izlemeye gelenler arasında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de vardı. Şoray’ın “Benim için bugün o kadar güzel bir gün ki bunu tüm kalbimle söylüyorum. Sevilmek her şeyin üstünde benim için. Şöhret, hiçbir zaman benim için önemli olmadı, önemli olan bu saatte buraya gelen bu kalabalık. Hayatta beni yaşama bağlayan en büyük önceliğim sinema oldu. Mesleğime hâlâ çok aşığım” sözleri dikkat çekti.

Başkan Türkmen, program sonunda Türkan Şoray’a Osmanlı’da sarayın sultanlarını simgeleyen bir maket hediye etti. Şoray, etkinliğin sonunda sevenlerini arkasına alarak özçekim yaptı. 

 

 

Etiketler: 
Türkan Şoray
Yeşilçam Söyleşileri
Üsküdar