Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Üç ayrı kadından 9 çocuğu olan İzzet Yıldızhan'dan şoke eden sözler: "Mutsuz insanlar benimle uğraşıyor!"

Gündem
06 Şubat 2018
Üç ayrı kadından 9 çocuğu olan İzzet Yıldızhan'dan şoke eden sözler: "Mutsuz insanlar benimle uğraşıyor!"

İzzet Yıldızhan, The Savoy Ottoman Palace’de sahneye çıktı. Üç ayrı kadından 9 çocuğu olan şarkıcı, dünya listelerinde birinci en büyük baba olduğunu, çocukları çok sevdiğini, bu yüzden takdir edilmesi gerektiğini söyledi. 

Evlat sahibi olmayan ünlüler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan İzzet Yıldızhan, "Şu an Türkiye’de çok pişman starlar var. Gençliklerinde çocukla uğraşmamak ve çocuğun onları engelleyeceğini düşündükleri için çocuk yapmamışlar. Şimdi de çocuk yapamıyorlar. Onun yerini dolduramıyorlar. Yalnız kalmışlar, pişmanlar. Özellikle yaşı daha ileri olanlar daha da pişmanlar. Para evladın yerini dolduramaz. Ben evlatlarımla kısa zaman da geçirsem kaliteli zaman geçiriyorum, onlarla ilgileniyorum, onlar benim herşeyim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde kadınlar ile ilgili açıklaması tepki çeken şarkıcı, "Bana belden aşağı vurmak isteyenlerin hepsi kıskanç ve içinde bana karşı kötü şeyler olan insanlar. Özellikle feministler bunların başında geliyor. Burada kadınları taban almıyorum. Çünkü benim annem de bir kadın. Özellikle 3-5 erkek düşmanı, mutsuz insanlar benimle uğraşıyorlar. Beni, ailemi ve çocuklarımı üzmesinler. Benim hayatımda 3 kadın yok ki böyle söylemlerde bulunuyorlar" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Milliyet

 

 

Etiketler: 
İzzet Yıldızhan
Çocuk
Feminist