Temiz Magazin
22 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ÜMİT BESEN, MUAZZEZ ERSOY VE AHMET SELÇUK İLKAN’LA UNUTULMAZ GECE!

Gündem
11 Eylül 2023
ÜMİT BESEN, MUAZZEZ ERSOY VE AHMET SELÇUK İLKAN’LA UNUTULMAZ GECE!

BOĞAZ’IN IŞIKLARI ALTINDA “NOSTALJİ GAZİNOSU” İLE GEÇMİŞE YOLCULUK

ÜMİT BESEN, MUAZZEZ ERSOY VE AHMET SELÇUK İLKAN’LA UNUTULMAZ GECE!

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam unutulmaz bir etkinliğe imza attı. “Nostalji Gazinosu” konseptiyle özlenen gazino kültürünü Boğaz’ın ışıkları altında müzikseverlerin ayağına getirdi. Taverna ve fantezi müziğin usta ismi Ümit Besen, Türk Sanat Müziğinin kraliçesi Muazzez Ersoy ve ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan’ın bir araya geldiği gece de nostalji şöleni yaşandı.

“EZBER BOZAN BİR KONSER OLACAK”

Muhteşem gecenin mimarları Ümit Besen, Muazzez Ersoy ve Ahmet Selçuk İlkan, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gecenin önemine değinen ünlü sanatçılar, “Keyifli bir o kadar da tatlı heyecanı olan bir gece…Ezber bozan bir konser olacak. Müzikseverler bu üçlüyle çok eğlenecek ve mutlu olacak. Benimsenecek bir ekip olacağız.” sözlerine yer verdi.

ESKİ GAZİNO GÜNLERİNİ BOĞAZ’A TAŞIDILAR!

Gazino konseptinin Boğaz’ın büyüsüyle birleştiği gece de konser, romantik şiirlerin ve şarkıların usta kalemi Ahmet Selçuk İlkan’la başladı. Birbirinden duygusal parçalarının eşliğinde şiirlerini okuyan İlkan, gönüllere dokundu. Derin anlam yüklü mısraların İlkan’ın sesiyle hayat bulduğu konser ilk dakikalarda keyfi ikiye katladı. Usta sanatçı Ümit Besen’in performansıyla devam eden gece dinleyicileri geçmiş dönemlerin en gözde eğlence gecelerine götürdü. “Nikah Masası”, “Islak Mendil”, “Okul Yolu” şarkılarını art arda seslendiren Besen, hayranlarına unutulmaz bir gece armağan etti. Ardından duayen sanatçı Muazzez Ersoy’un dokunaklı şarkılarıyla ilerleyen gece de “Saymadım Kaç Yıl Oldu”, “Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim” parçalarıyla Türk Sanat Müziği ziyafeti çeken Ersoy, geçmişe özlem duyan müzikseverleri eski günlere yolculuğa çıkardı. Ünlü modacı Burcu Sedef imzalı beyaz elbisesiyle Kuruçeşme Sahnesi’ni büyüleyen Ersoy, şıklığı ve narinliğiyle göz kamaştırdı.

EFSANELER AYNI SAHNEDE!

Konserin finalinde bir sahnede buluşan üç dev isim, dört efsane şarkı “Kahır Mektubu”, “Ya Seninle Ya Sensiz”, “Tahta Masa” ve “Sevemedim Kara Gözlüm” parçalarıyla Boğaz’ın kıyısından geçmiş yıllara selam gönderdi. “Nostalji Gazinosu” ile müziği, eğlenceyi doruklara çıkartan Ümit Besen, Muazzez Ersoy ve Ahmet Selçuk İlkan sevenlerine unutulmaz bir gece armağan etti.

Facebook Google plus Instagram Twitter