Reklam
Temiz Magazin
26 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Umut Açıkgöz'den "Sevdamı Uyuttum"

Gündem
07 Nisan 2020
Umut Açıkgöz'den "Sevdamı Uyuttum"

Zengin repertuara sahip sahne performansı ve yorumu ile dikkatleri üzerine çeken Umut Açıkgöz yeni single çalışması “Sevdamı Uyuttum” ile dinleyici ile buluştu.

Her hafta özel bir televizyon kanalında yaptığı canlı performans yayını ile dikkat çeken Umut Açıkgöz yeni şarkısı “Sevdamı Uyuttum” ile kamera karşısına geçti. Sözü ve bestesi Hüsniye Kaya imzası taşıyan ve Azka Müzik’ten çıkan şarkısının düzenlemesi ise Celil Yavuz ve Umut Açıkgöz imzası taşıyor. Emrah Özbilen yönetmenliğinde çekilen klip 1 Nisan’dan itibaren Azka Müzik youtube kanalından, şarkı ise tüm digital platformlardan dinleyici ile buluştu.

 

UMUT AÇIKGÖZ KİMDİR?

10 yaşındayken bir mağazada gördüğü tuşlu çalgı klavye ile tanışmasıyla birlikte müzik aşkı başlayan  Umut Açıkgöz 1999 yılında Çankırı Güzel Sanatlar Lisesi keman ve piyano bölümünde başladı. Ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun olan Umut Açıkgöz ayrıca pedagojik formasyon eğitimini de 2017 yılında tamamladı. Uzun bir süre özel müzik kurumlarında müzik öğretmenliği yapan genç sanatçı aynı zamanda profesyonel sahne hayatına da devam etti. 2015 yılında “Ne olur” ve 2017 yılında “Mahsen”isimli iki single yayımlayan Açıkgöz “Sevdamı Uyuttum” isimli yeni single çalışmasını ise 1 Nisan 2020 yılında dinleyici ile buluşturdu. 

Etiketler: 
umut açıkgöz
sevdamı uyuttum

Facebook Google plus Instagram Twitter