Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ünlü çiftin boşanmasına neden olduğu iddia edilmişti! Melis Tüzüngüç cephesinden Uraz Kaygılaroğlu-Melis Kaygılaroğlu ayrılığıyla ilgili açıklama

Gündem
05 Temmuz 2019
Ünlü çiftin boşanmasına neden olduğu iddia edilmişti! Melis Tüzüngüç cephesinden Uraz Kaygılaroğlu-Melis Kaygılaroğlu ayrılığıyla ilgili açıklama

Uraz Kaygılaroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Melis İşiten 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. 2016 yılında kızları dünyaya gelen ünlü çift, boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu. Çiftin boşanmasıyla ilgili, Melis Tüzüngüç iddiası ortaya atılmıştı.

Oyuncu Melis Tüzüngüç, "Uraz-Melis Kaygılaroğlu çiftinin ayrılığına sebep oldu!" başlıklı haberlere yanıt verdi.

Melis Tüzüngüç, "Baba Candır" dizisinde başrolü paylaştığı Uraz Kaygılaroğlu ile yakınlaştığı ve evliliğinin bitmesine sebebiyet verdiği yönündeki iddialara tepki gösterdi.

Tüzüngüç menajerlik şirketi aracılığıyla şu sözleri kullandı:

"Dün (04.07.2019) Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programında; Melis-Uraz Kaygılaroğlu çiftinin ayrılık haberlerinin ardından, oyuncumuz Melis Tüzüngüç ile Uraz Kaygılaroğlu'nun yakınlaştıkları iddiasına yer verilmiştir. Oyuncumuz Melis Tüzüngüç'ün, Uraz Kaygılaroğlu ile arasında iddia edildiği gibi bir yakınlaşma söz konusu olmadığı gibi, böylesine hassas bir konuda isminin asılsızca anılmasından dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ifade etmek isteriz. Söz konusu olay ile ilgili herhangi bir bağlantımız olmadığını yineler; oyuncumuzun özel hayatına saygı gösterilmesini rica ederek ilk ve son kez bu açıklamayı kamuoyuna bildiririz."

 

 

Kaynak: 
Habertürk
Etiketler: 
Melis Tüzüngüç
Uraz Kaygılaroğlu
Melis İşiten
Boşanma
Ayrılık

Facebook Google plus Instagram Twitter