Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ünlü isimler “Sofra Sırları” adlı komedi filminin galasında bir araya geldi

Gündem
14 Şubat 2018
Ünlü isimler “Sofra Sırları” adlı komedi filminin galasında bir araya geldi

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği, Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Fırat Altunmeşe ve Elit Andaç Çam’ın rol aldığı komedi filmi “Sofra Sırları”nın galası önceki gün yapıldı.

Sarıyer’deki Vadistanbul AVM’de gerçekleşen galada kırmızı halıda poz veren oyuncular, muhabirlerin sorularını da yanıtladı. “Sofra Sırları, bir kadının özgürlük hikâyesini konu alıyor. Film aslında seyirciyle buluştukça daha da özgürleşecek. İzleyen herkese şifa olsun” diye konuşan Demet Evgar, bir de tavsiyede bulundu: “Seyirciler filmden çıktığında acıkabilirler, o yüzden karınlarını doyurup izlemeliler.”

 

Filmde bir komiseri canlandıran Alican Yücesoy ise, “Oyuncuların bir kısmıyla zaten önceden tanışıyorduk, Ümit’le de yıllar önce çalışmıştık. Çok güzel bir set süreci geçirdik, baştan sona harikaydı” diye konuştu. İzzet Altınmeşe, Gülcan Arslan, Ece Uslu, Ceren Moray, Metin Akdülger, Melis Birkan, Dilara Öztunç gibi birçok ünlü ismin de galasına katıldığı “Sofra Sırları” 16 Şubat Cuma günü vizyona girecek.

 

İzzet Altınmeşe, filmin oyuncu kadrosunda yer alan oğlu Fırat Altunmeşe’yle ilgili “Bir baba için en büyük servet hayırlı evlattır. Bu yüzden çok mutlu ve şanslıyım” diye konuştu.

Gülcan Arslan

Erdem Akakçe’nin bir hayli kilo verdiği görüldü.

Dilara Öztunç

Başak Güröz - Gurur Aydoğan

Metin Akdülger

Melis Birkan

 

Kaynak: Hürriyet

 

 

Etiketler: 
Sofra Sırları
Demet Evgar
Ümit Ünal
Fatih Al
Alican Yücesoy
Fırat Altunmeşe
Elit Andaç Çam
Gala
Sinema