Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Volkan Konak: “CD çalar gibi konser yapanlardan değilim!”

Gündem
08 Temmuz 2019
   Volkan Konak: “CD çalar gibi konser yapanlardan değilim!”

Sanatı ile Kıbrıs’ın en çok aranan ismi haline gelen Volkan Konak, önceki gün Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Konser saatine saatler öncesinden hınca hınç alanı dolduran Volkan Konak, yine kendine özgü tarzı ve değişmeyen mavi gömleği ile kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı. Giyimiyle ilgili olarak konuşan Konak, “Mavi benim değişmeyenimdir. Evde 100 yakın gömleğim var. Mavi saflığı, iyiliği, barışı temsil eder” dedi. “CD çalar gibi konser yapanlardan değilim” diyerek göndermede de bulunan Konak, “Sahne bir sunumdur, şov yeridir. Biz sadece şarkı söylemiyoruz. Seyircilerimizinde içinde olduğu bir kabare yapıyoruz. Bana sadece şarkı söylemek yetmiyor” dedi. 

Sosyal medya değil orası bataklık!

Sosyal medyada kendisiyle ilgili hakaret içeren yorum için savcılığa şikayette bulunan Volkan Konak, bununla ilgili olarak ise “Bir 10 kişi var dava ettiğim. Onlar korkak insanlar bir duvarın arkasına geçip de sağa sola hakaret eden insanlar! Birde oraya tutturmuşlar sosyal medya diye isim bulmuşlar! Orası tam anlamıyla bataktık! Bakın yazar vardır, yazar kasa vardır. Bunlar yazar kasa! Haddini bilmezlere her zaman haddini bildirmek gerekir” dedi. 

Meslektaşlarımı kamera önünde eleştirmem! 

Müzikle uğraşan herkesi çok sevdiğini ve sanatçıların daha fazla üretmelerinden mutlu olduğunu ifade eden Konak, “Sahne, mikrofon sanatçılara yakışıyor başkalarına değil. Ben meslektaşlarımı kameralar önünde asla eleştirmem. Onlara herkesin ihtiyacı var” dedi. 

 

 

Etiketler: 
Volkan Konak
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter