Temiz Magazin
22 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yaz boyunca "iyileştim" diyen Ceyda Düvenci yeni sezona hazır

Gündem
09 Eylül 2023
Yaz boyunca "iyileştim" diyen Ceyda Düvenci yeni sezona hazır

CEYDA DÜVENCİ İLE BAMBAŞKA SOHBETLER
YENİ SEZONUNA HAZIR

 

Ceyda Düvenci, ilgiyle ve de beğenilerek izlenen Bambaşka Sohbetler ile ikinci sezonunda  11 Eylül Pazartesi itibariyle, hafta içi her gün 19:00'da NTV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 

YAZ BOYUNCA "İYİLEŞTİM" DEDİ
Ceyda Düvenci, yoğun geçen bir ekran serüveni sonrası, çocuklarıyla geçirdiği yaz tatilinin ardından  Bambaşka Sohbetler için tüm enerjisini topladı ve yeni sezona adeta bomba gibi hazırlandı. Oğlu Ali'nin de babası olan Bülent Şakrak'la olan evliliğinde bu yaz yol ayrımı yaşayan ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, sosyal medya hesaplarından yaz boyu yaptığı paylaşımlarla sevenlerine ve takipçilerine, boşanma sonrası "iyileştim, iyileştiğin anları unutma" diyerek olumlu mesajlar verdi... 

TENİSE BAŞLADI
Yeni ekran sezon öncesi tenise de başlayan Düvenci, sporun getirdiği fitliği ile dikkat çekti. Fit görüntüsü fotoğraflara da yansıdı. Başarılı oyuncu ve sunucu, tüm dinamikliği ile yeni sezona hazır. Düvenci'nin ilk konuğu pop müziğin haylaz çocuğu Sinan Akçıl olacak. 

Farklı ve fark yaratan sorular, konuklarına gösterdiği özen, en özel sohbetler, ünlülerin hiç görmediğiniz sıra dışı halleri, sırları ve ilk kez duyacağınız cevaplarıyla Bambaşka Sohbetler, yeni yayın döneminde de hafta içi her gün NTV ekranlarında olacak.

Yapımcılığını BBO Yapım  Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın  üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında 19:00’da ekrana geliyor.

Facebook Google plus Instagram Twitter