Reklam
Temiz Magazin
07 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yengeç Burcu'nun 2017 ajandası. Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
04 Ocak 2017
Yengeç Burcu'nun 2017 ajandası. Astrolog Sema Sidar yazdı.

Size biraz farklı bir 2017 yılı burç analizleri yazdım, risk altında olduğunuz ve destekleyen dönemlerin özellikle tarihlerini belirttim, böylece güzel bir astrolojik ajandanız olacak. Zamanı ve yılı kaliteli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Sonda söyleyeceğimi de başta söylemek istiyorum. Harikulade bir yıl olsun, yaşamınızda eksikliği hissettiğiniz tüm güzellikleri 2017 hayatınıza getirsin :))

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM:

2017'de de bana sosyal medya hesaplarım aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler; bu sene şanslı olduğunuz konu ev ve yuva kavramları. Yeni bir aile kurabilir, evinizde değişiklik yapabilir, yeni ev alabilirsiniz.

Yine evinizdeki düzenlemeler için önünüze de fırsatlar çıkabilir.

Aile içindeki ilişkilerinizi pekiştirmek için Jüpiter Ekim ayına kadar size destek olacak.

Nisan ve Mayıs'da  bu konu başlıklarında tedbiri elden bırakmamalısınız. Bu döneme kadar eğer hamle yapmadıysanız, Mart sonundaki etkilerden kaynaklı problem yaşayabilirsiniz.

Diğer yandan 10 Ekim itibariyle yıl içinde şanslı olduğunuz diğer konular ise çocuk, hobileriniz, aşk, ilişkiler ve hayatınızda bu enerjilerin aktif olması olurken, fırsatlar hayatınıza akacak.

Dikkat etmeniz gereken konu ise  geçtiğimiz 2 yıldır mücadelesini verdiğiniz, iş ortamındaki sorumluluklar ve görevler.  

SAĞLIK PROBLEMLERİNE DİKKAT!

Sağlık problemlerine yine bu dönemde de dikkat etmeniz gerekiyor, geçtiğimiz yıllardaki tecrübelerinizi bir şekilde bu yıla yansıtmalısınız. Gereksiz yük ve sorumluluk almamak adına bu sene minik bir sınava tabii tutulacaksınız, yıl içinde geri giden gezegenler olacak. Bu anlamda mart, nisan, mayıs ayları oldukça zor. Özellikle 3 Mart ve 15 Nisan arasında aşk ilişki sevgi gezegeni Venüs geri harekete geçecek bu dönemde iş ortamınızda bir takım sıkıntılar, beklemediğiniz durumlar, nakit akışınızla ilgili problem yaşama durumunuz olacak.

Bağlantılarınızda garantici davranmanız,  konuşmalarınızı netleştirmeniz, birden fazla kez mücadele edip ancak sonuca gidebilirsiniz.

Yine yıl içinde tutulma dönemleri oldukça önemli ki bunlar Şubat ve Ağustos ayları. Şubat ayında gerçekleşecek tutulmalar sizin gelir kaynaklarınızı artırma yönünde yaratıcı fikirler  sunarken. Yatırım  durumumuz olabilir, bir araba değişikliği, araba alma durumunuz oluşabilir. Şubat sonunda  uzun yolculuklarınız artarken,  ruhsal anlamda  baskı altında hissedebilirsiniz. Ağustos'daki tutulma döneminde ise  evlilik ve ilişkiler ön plana çıkacak. 

Bekar Yengeç burçları bu dönemde hayatınıza uzun süreli bir aşk girebilir. Sosyalleştiğiniz ortamlardan kazanç sağlayabileceksiniz.

2017'DE AŞK İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:
Ocak ayı, Haziran ayı, Ağustos ayı inanılmaz güzel etkilere sahip; Ağustos ayından sonra takip eden 2 aylık süre zaten size ilişkilerde mutluluğu getirecek.

KARİYER VE PARA İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:
Nisan ayı, Temmuz ayı ve Ekim ayı kariyer anlamında çok önemli etkilere sahip.

SAĞLIK İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:
Sağlık açısına riskte olduğunuz tarihler; Mart, Haziran ve Ekim ayı, Aralık ayının sonu.

 

Etiketler: 
Yengeç Burcu
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
2017
burç ajandası
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti
burçlar
gezegenler
venüs
güneş tutulması

Facebook Google plus Instagram Twitter