Temiz Magazin
19 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

YILDIZ TİLBE'DEN GÜLDÜREN NÜFUS SAYIMI TESPİTİ

Gündem
09 Haziran 2019
YILDIZ TİLBE'DEN GÜLDÜREN NÜFUS SAYIMI TESPİTİ

Sevilen şarkılarıyla Jolly Joker Alaçatı'da sahne alan Yıldız Tilbe, muhteşem bir sahne performansına imza attı. Saatler öncesinden mekanı hınca hınc dolduran hayranlarını ''Aşkperest'' şarkısı ile selamlayan Yıldız Tilbe, kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek ''Nüfus sayımı olsa ilçe oluruz herhalde bu gece. Bu nasıl bir kalabalık? Hepinize çok teşekkür ediyorum. Beni yalnız bırakmadınız.'' ifadelerini kullanarak herkesi tebessüm ettirdi.


 Bir gece önce Gülşen'in sahnesine konuk olarak kendisi ile ''Delikanlım'' şarkısına düet yapan Tilbe; ''Gülşen bence son derece avrupayi bir ses. Onun yorumuna bayılıyorum. Tüm şarkıları hissederek, yaşayarak söylüyor.'' sözleriyle de sanatçı arkadaşından övgü dolu sözlerle bahsetti.

Sahnede tercih ettiği yazlık elbisesi ile de ilgi odağı olan başarılı sanatçı, kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan sanatçı Simge Sağın'ı sahneye davet etti. Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın önünde eşsiz bir düete imza atan ikili birbirlerine sarılarak seyircileri selamladı.

Etiketler: 
Yıldız Tilbe
Gülşen
Simge Sağın
Alaçatı
Jolly Joker

Facebook Google plus Instagram Twitter