Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yıldızların Altında Yardım Gecesi'ne yıldız yağdı

Gündem
13 Aralık 2019
Yıldızların Altında Yardım Gecesi'ne yıldız yağdı

Turizm, eğitim ve toplumu ilgilendiren pek çok konuda önemli sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiren Projehane, eğitimin ilk adımı olan anaokulları için özel bir gece düzenledi. Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, “Yıldızların Altında” adlı özel yardım yemeğiyle cemiyet hayatından 50 çifti, ünlü isimlerle bir araya getirdi. Geceden elde edilen tüm gelir, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Sivil toplum kuruluşlarına destek verme hedefiyle çalışmalarına devam eden Projehane, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, maddi imkansızlık içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için özel bir organizasyona imza atarak, ünlü isimleri bir araya getirdi.

Gupse Özay - Muazzez Ersoy - Pervin Ersoy

İlki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Yıldızların Altında etkinliğine, 50 seçkin çift katıldı. Beykoz Kundura’da önceki gün gerçekleşen gecede, davetlilerin masasına aralarında; Aslı Hünel, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, İlker Ayrık, Coşkun Sabah, Turgay Başyayla, Ebru Akel, Eda-Metin Özülkü, Ferhat Göçer, Ferman Toprak, Gupse Özay, Gülse Birsel, İlker Aksum, İsmail Küçükkaya, Muazzez Ersoy, Ömür Gedik, Saba Tümer‘in bulunduğu ünlü isimler konuk oldu.

Ebru Akel

Denizbank ana sponsorluğunda, Inside, Develi, Beykoz Kundura ve Parla’nın koşulsuz desteği ile düzenlenen gecenin açılış konuşmasını Projehane’nin kurucusu Pervin Ersoy yaptı. Ersoy konuşmasında “10 Ekim’de yapacağımız bu özel yardım gecesini, Barış Pınarı Harekatı hassasiyetiyle, organizasyona saatler kala iptal etmiştik. Bugün görüyorum ki o gün katılacağını söyleyen siz sevgili davetlilerden, ünlülerimize kadar herkes burada ve bir arada. Bu güzel gecede, katkılarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim” dedi.

Gülse Birsel

Gecede davetliler Zeynep Talu & Barbaros’un müzik performansı ile eğlenceli anlar yaşadı. Davetin bilet satışından elde edilen tüm gelir, maddi yetersizlik içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için Bizim Çocuklar Derneği’ne bağışlandı. Gecede Pervin Ersoy ve İsmail Küçükkaya’nın yönettiği özel bir açık artırma düzenlendi. Pınar Kalem’in yaptığı ve 15 bin TL’den açık artırmaya çıkan tablo, 100 bin TL karşılığında Ümit İnanç tarafından alındı. Açık artırmanın da gelirinin anaokuluna aktarılacağı belirtildi.

Saruhan - Aslı Hünel

Yıldızların Altında yardım gecesi, projenin koşulsuz destekçileri sponsorlara Pervin Ersoy’un takdim ettiği plaket töreni ile son buldu. 

Coşkun Sabah

Saba Tümer

Reyhan Karaca

İlker Ayrık

İlker Aksum

Ferhat Göçer - Ömür Gedik - Pervin Ersoy

 

 

Etiketler: 
Yıldızların Altında Yardım Gecesi
Muazzez Ersoy
Pervin Ersoy
Ferhat Göçer
Gupse Özay
Gülse Birsel

Facebook Google plus Instagram Twitter