Temiz Magazin
15 Kasım 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yıldızlarla Sibel Can!

Gündem
29 Temmuz 2019
Yıldızlarla Sibel Can!

Ünlü sanatçı Sibel Can, Poll Production’un organizasyonu ile düzenlenen Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı. Sahneye bir klasik olan "Seyyah" adlı şarkısıyla çıkan Sibel Can, Nihan Peker imzalı üzeri yıldızlarla süslü, siyah elbisesini, sade makyajı ve toplu saçlarıyla tamamlayarak görenleri kendine hayran bıraktı. Gecede toplam 3 elbise diyen Sibel Can, Amor Gariboviç’in hazırladığı kırmızı elbisesi ile final yaptı.

Tek gecelik gala yapan sanatçının, aralarında İrem Derici, Merve Sevi, Egemen Bağış ve Günel'in de bulunduğu hayranları mekanı doldurarak, dev bir koro oluşturdular.

Engincan Ural

Gecede "5 Dakika" adlı ikinci hareketli şarkısıyla ortamı ısıtan güzel sanatçı, yıllar önce söylediği ve oğlu Engincan Ural’ın hatırlattığı "Üşüyorum" adlı şarkının yeni versiyonu ile daha üçüncü şarkısında dinleyicileri avucuna aldı. Tüm misafirlerin telefon ışıklarını açarak eşlik ettiği "Kış Masalı"ndan sonra "Çok güzelsiniz, çok teşekkür ederim. Bir Harbiye konseri klasiğinde sizlerle göz göze olmak inanılmaz güzel. İyi ki sahnedeyim, harika bir gece olsun. Hep birlikte bu gecenin tadını çıkaralım" dedi.

Sibel Can daha sonra "Güz Gülleri", "Hançer", "Suistimal", "Lale Devri", "Efem" adlı şarkılarından sonra dinleyicilerin beklediği "Benzemez Kimse Sana", "Neyleyim Neyleyim" ve "Kara Bulutları Kaldır Aradan" diyerek adeta bir şölen yaptı. Her konserinde büyük ozanlara saygı duruşunu ihmal etmeyen Sibel Can, "Ruhu Sad Olsun" dedikten sonra Neşet Ertaş’ın "Neredesin Sen" türküsünü söyleyerek misafirlerine jest yaptı. 

Youtube’de 50 milyonun üzerinde abonesi bulunan ünlü kemane sanatçısı Cafer Nazlıbaş,’ın "Senden Başka", adlı şarkısına eşlik ettiği Sibel Can, "Resim" şarkısında İrem Derici’yi, "Berivan" şarkısında da Günel’i sahnesine davet ederek şarkılarını onlarla birlikte söyledi. Sibel Can’ın "Azize" şarkısını söylediği anda ise mekanı dolduran beş bin kişinin hep birlikte horon tepmesi de muhteşem bir görsel oluşturdu…

Egemen Bağış

Merve Sevi

İrem Derici

 

 

Etiketler: 
Sibel Can
Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi
Engincan Ural
İrem Derici
Merve Sevi
Egemen Bağış

Facebook Google plus Instagram Twitter