Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yıllar sonra eski sevgilisi Tuba Ünsal'ı gören Mustafa Sandal, övgü yağdırdı

Gündem
02 Ağustos 2019
Yıllar sonra eski sevgilisi Tuba Ünsal'ı gören Mustafa Sandal, övgü yağdırdı

Mustafa Sandal, 12 yıl sonra önceki akşam Poll Production organizasyonu Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi.

Aynı zamanda müzik hayatındaki 25’inci yılını kutlayan Sandal, “Yıllar sonra hepinizle burada, Harbiye’de tekrar bir araya gelmek çok güzel bir duygu. Bugün bizi burada buluşturan şey aşk, bu şarkılar hep aşkla yazıldı” diyerek konuklarını selamladı.

90’lardaki şarkıların yerinin bir başka olduğunu dile getiren Sandal, “İnsanlar ne zaman kaliteli müzik dinlemek isteseler 90’lardaki parçalara ihtiyaç duyuyorlar. Şimdiki şarkılar şarkıcık; bir süre sonra unutuluyor” diye konuştu.

AMAN EMİNA DUYMASIN

Mustafa Sandal’ı dinleyenler arasında eski sevgilisi Tuba Ünsal da vardı. Sandal, sahneden Ünsal’a şöyle seslendi: “Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişkimiz vardı. Hatta o dönem yazmış olduğum, ‘Tek Geçerim’ şarkısı giriş, ‘Pazara Kadar’ şarkısı gelişme ‘Kopmam Lazım’ parçası ise ikimiz için de muhteşem bir gol oldu.”

Bir seyircinin “Aman Emina Hanım duymasın” sözlerine ise şarkıcı, “Arkadaşlar o iş bitti artık, yapacak bir şey yok” yanıtını verdi.

Konserin ikinci yarısında Zeynep Bastık, Sandal’ın sahnesine konuk oldu. İkili birlikte 4 şarkı söyledi.

Nur Fettahoğlu - Çiğdem Batur

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Mustafa Sandal
Tuba Ünsal
Emina Jahovic
Harbiye Açıkhava Sahnesi
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter