Reklam
Temiz Magazin
04 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, ikinci kez Harbiye'de hayranlarıyla buluştu

Gündem
22 Ağustos 2019
Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, ikinci kez Harbiye'de hayranlarıyla buluştu

Temmuz’da Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu Demirören Tv medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserlerinde bir kez daha sevenleriyle buluştular.

Üç saate yakın sahnede kalan ikili, en güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. İlk bölümde sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu, seyircisini "Gece Olunca" parçasıyla selamladı. "Saklı Düşler", "Duvardaki Resim" gibi klasikleşmiş parçalarını seyircisiyle birlikte söyleyen Kurtoğlu, daha sonra sahneyi Hakan Altun’a bıraktı. Altun ise efsane parçası "Telefon" ile giriş yapıp "Sen de Ağla", "Aşk Lütfen Gel" gibi sevilen parçaları ile Harbiye’yi adeta müziğe doyurdu. 

SAHNEDE DAVETSİZ MİSAFİR! 

Konserin bir kısmında Altun’un kameraman ile şarkı söylemesi ve Cengiz Kurtoğlu’nun şarkı söylediği anda sahneye çıkan bir kedi renkli görüntülere sahne oldu.

MÜSLÜM GÜRSES’İ SAHNESİNDE ANDI

Rahmetli Müslüm Gürses’in "Sevda Yüklü Kervanlar" parçasını seslendiren Altun, "Bize aşkı ve arabeski sevdiren adamı hiçbir zaman unutmayacağım" diyerek müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’i sahnesinde anmayı unutmadı. "Duyanlara Duymayanlara", "Hain Geceler", "İstanbul Olmaz Olsun", "Yorgun Yıllarım"ı beraber seslendiren ikili, seyircinin ayakta alkışları ve yoğun tezahüratlarıyla sahneden uğurlandılar. 

"BEN YILLARIMI BÖYLE SAĞLAM ADAMLARA TESLİM EDERİM!"

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikiliden Altun, "Benim şarkılarımı okuyan yorumcular arasında en haz aldığım isimlerin en başında Cengiz abim gelir. Biz Cengiz abinin şarkılarıyla büyüdük. Hala onun şarkılarıyla büyüyenler var, hatta daha büyüyecek olanlar da var" diye konuştu. 

Kurtoğlu ise "Ben yıllarımı işte böyle sağlam adamlara teslim ederim ki bir 40 yıl daha böyle özel geçsin" diyerek kardeşim dediği Hakan Altun’a övgülerde bulundu.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Cengiz Kurtoğlu
Hakan Altun
Harbiye Açıkhava Sahnesi
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter