Reklam
Temiz Magazin
08 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yüzünüzde hata varsa, sorun "kaşlarınızda" olabilir! 37 yıllık deneyimiyle kaş denilince akla gelen ilk isim Ergül Keskin "kaş"larınız için Temiz Magazin'de!

Gündem
05 Aralık 2018
Yüzünüzde hata varsa, sorun "kaşlarınızda" olabilir! 37 yıllık deneyimiyle kaş denilince akla gelen ilk isim Ergül Keskin "kaş"larınız için Temiz Magazin'de!

ERGÜL KESKİN KİMDİR?

Ergül Keskin, 1980 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde güzellik uzmanlığı ve kontür makyaj eğitimi alarak başladığı mesleki kariyerine, 1984 yılından bu yana Ankara’da devam etmektedir.

Birçok ülkede dünya markalarından kontür makyaj eğitimlerini almış, Almanya’da Long Time Liner Kontür Makyaj Uygulayıcısı ve Eğitmeni olup Türkiye’ye gelmiş ve Ankara’da Ergül Keskin Conture Make-up Studio’yu kurmuştur. Ergül Keskin Türkiye’de kontür makyaj konusunda ilk eğitmen ve ilk kontür makyaj akademisinin kurucusudur.

http://www.ergulkeskin.com.tr/

Türkiye’de kontür makyajın daha profesyonel ve kaliteli yapılmasını hedefleyerek sektörde öncü olmuş ve 37 yıllık çalışma hayatında birçok başarı belgesi ve ödül almıştır. İşini büyük bir sevgi ile yapan, öncü olmaktan asla çekinmeyen, yeteneğini ve edinilmiş bilgilerini kendisi gibi bu işi severek ve kaliteli bir şekilde yapmak isteyenlere aktarmak için çaba gösteren Ergül Keskin, yetiştirdiği öğrencilere meslek öğretmenin yanı sıra iş koçluğu da yaparak mesleki deneyimlerini öğrencileri ile paylaşıp onların vizyonlarının gelişmesini hedefleyerek sektörde bir adım önde olmalarını sağlamaktadır.

Ergül Keskin Conture Make-up Studio, Long Time Liner Conture Make-up markasının Türkiye Distribütörü, eğitim ve uygulama merkezidir.

http://www.ergulkeskin.com.tr/

http://www.ergulkeskin.com.tr/

ERGÜL KESKİN: KAŞINIZIN ŞEKLİ HAKKINIZDA ÇOK ŞEY SÖYLÜYOR

Kaş’larımız güzelliğimiz için bu denli önemliyken, teknoloji de güzelliğimiz için her geçen gün yeni ve mutlu edici sunumlar yapmakta. 

Mikropigmentasyon Kalıcı Makyaj Sanatı’da dünyada ve de Türkiye'de kaş yapımında son nokta.

Olağanüstü doğallıkta yeni kaşlara sahip olmak için “Micropigmentasyon” kaşlarının görünümünü güzelleştirmek ve yüz estetiğine, güzelliğine önem veren herkes için idealdir. 

Üstelik “Mikropigmentasyon Kalıcı Makyaj Sanatı” sadece kaşlarının görünümünü güzelleştirmek isteyenler için değil, kaşları olmayan, dökülen, hatta belirli hastalıklardan dolayı dökülenler için bile, rahatça kullanabilecekleri bir sistem.

MİCROPİGMENTASYON (KALICI MAKYAJ) NEDİR?

Cilde mekanik bir şekilde pigment yani boya verilme işlemidir. Kimine göre rahatlık, kimine göre güzellik,  kimine göre bir zorunluluktur. Bay ve bayanlar için en önemli faktörlerden biri her daim güzel ve bakımlı olmaktır. Güzelliği çok daha belirgin hale getirmek ve zaman sorununu ortadan kaldırmanın en pratik yolu da mikropigmentasyondur.  Ayrıca kalıcı makyaj sayesinde makyaj tazeleme işlemi de ortadan kalkmaktadır. Üst dermise uygulanan işlem kaliteli pigmentler ile ciltte 1 ile 3 yıl arasında kalıcılık sağlar.

 

Ergül Keskin, 37 yıllık mesleki deneyimiyle Ankara'da ve şimdi de İstanbul Beşiktaş'da bulunan Zorlu Center'da hizmet veriyor.

TURAN GÜNEŞ BULVARI, PARK ORAN OFİS, KAT:5, NO: 11-12 ORAN/ANKARA

+90 (312) 490 00 98 
+90 (312) 441 08 76 
+90 (533) 224 21 28 

ZORLU CENTER R1 TERASEVLER KAT:T1 D:104 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

+90 (212) 801 57 50 
+90 (538) 040 63 65

İŞTE ERGÜL KESKİN'İN İLK YAZISI:

Kaşınızın şekli hakkınızda çok şey söylüyor…

Kaşınız, yüzünüzdeki imzanızdır. Kokunuz ya da size özel olan gülümsemeniz gibi… Yüzünüzün çerçevesidir, ifadenizi karakterize eder ve bakışlarınıza anlam katar. En önemlisi de size dair ipuçları barındırır ve hatta sizi anlatır.

Yüzün merkezinde yer alan kaşların şekli ifadeyi belirlediğinden kimi zaman yumuşak bir görüntü yaratırken kimi zamansa daha sert bir görünüm oluşturabilir. Bu noktada kaşların en doğru tasarımlarla en doğru ifadeyi verebilmesini sağlamanın mümkün olduğunu dile getiren Ergül Keskin Conture Make up Studio’nun Kurucusu ve Güzellik Uzmanı Ergül Keskin, kaş modellerinin yansıttığı anlamları anlatıyor.

ERGÜL KESKİN: ÇOK KAVİSLİ KAŞLAR SERT GÖSTERİYOR

Kaşların moda haritasına baktığımızda çok kavisli kaşların bir dönem oldukça trend olduğunu görüyoruz. Şu an için daha dengeli alınmış kaşlar revaçta olsa da hala birçok insan yukarı doğru çıkan çok kavisli kaşları tercih edebiliyor. Ancak yüzü hem daha uzun hem daha sert gösteren kavisli kaşlar aynı zamanda kişiyi sinirli biri gibi yansıtıyor. Eğer kaşlarınızın doğal formu çok kavisli ise veya yanlış işlemler sonucunda öyle aldırmak zorunda kalıyorsanız bu noktada uzman birinden yardım almalısınız. Kaş kontür uygulaması ile kaşın kavisli formu düzeltilerek daha yumuşak ve doğal bir görüntü elde edilebilir.

 

ERGÜL KESKİN: İNCE ALINMIŞ KAŞLAR "YAŞLI GÖSTEREBİLİR"

İncecik yay gibi kaşlar geçmişte şiirlerin ilham kaynağı olsa da bugün çok tercih edilen modeller arasında yer almıyor. Kaşların giderek kalınlaştığı günümüzde incecik kaşlar, dramatik bir hava yaratsa da çoğu zaman kişiyi olduğundan daha yaşlı gösteriyor. Ancak ince kaşlarla ilgili söylenenler şu anlama gelmemeli; herkes yüzünün şekli, mimikleri ve karakteristik özelliklerine bakmaksızın kalın kaşlara sahip olmalı. Aksine eğer yüzünüz küçük, alnınız dar ise kalın kaş alanı daraltacağından çok olmamak koşuluyla ince kaş tercih edilebilir. 

 

ERGÜL KESKİN: ÇOK KALIN VE KOYU KAŞLAR "MASKÜLEN" BİR GÖRÜNTÜ YARATABİLİR

Belki de son yılların en trend kaş modası kalın ve doğal kaşlardır. Ancak bu durumun biraz abartıldığı yüzün yapısına hiç uygun olmayan ve kendi renginin çok üstünde bir koyuluğa sahip olan kaşları görmek de mümkün. Bu kaşlar, genel olarak daha maskülen ve sert bir görüntü veriyor. Güçlü ve iddialı bir tavır yaratmak isterken doğallıktan uzak abartılı gibi görüntü oluşturmamak için, kaş uzmanının bu konudaki tavsiyelerini dinlemekte yarar var. Eğer kişinin tercih kalın ve koyu kaşlarsa mutlaka yüzün genel hatları, gözlerin büyüklüğü ve diğer etkenler göz önüne alınarak tasarlanmalıdır.

ERGÜL KESKİN'İN İNSTAGRAM ADRESİ:

https://www.instagram.com/ergulkeskinofficial/

 

 

Etiketler: 
Ergül Keskin
Zorlu Center
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter