Temiz Magazin
16 Aralık 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Zara: "14 yaşında Neşecik ile başladım 20 yaşımda Zara oldum"

Gündem
16 Ağustos 2019
Zara: "14 yaşında Neşecik ile başladım 20 yaşımda Zara oldum"

Zara, bayramın ikinci günü Kıbrıs the Savoy Ottoman hotelde sevenleriyle buluştu. Giydiği mavi uzun abiyesi ile göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zara, çok heyecanlı olduğunu kendisini dinlemeye gelen misafirlerini bol bol eğlendirmek istediğini söyledi.

Bayramların çok değerli olduğunu belirten Zara, "Bayramlar benim için çok keyifli gecerdi en güzel kıyafetleri eskiden hep annem bana alırdı. Şimdide bayramın güzelliklerini ben kızıma anlatıp yaşatmak istiyorum" dedi. 

MÜZİK BENİM EN BÜYÜK AŞKIM!

Sahne hayatının yanı sıra oyunculuğundan da kendinden söz ettiren sanatçı. Yaklaşık 2 yıldır oyunculuk eğitimi aldığını belirtti ve ekledi, "Çok mutluyum ve kendimi buldum diyebilirim çünkü müzik ve oyunculuk birbirini çok tamamlayan meslekler, dolayısıyla kendimi seyirciye çok güzel aktarmam gerekiyor bakalım haırlısı" dedi.

Gazetecilerin yarın bir seçim yapmaya kalksanız müziği bırakırmısınız sorularına cevap veren Zara, "Kesinlikle bırakmam çünkü müzik benim kendimi ifade ettiğim, en büyük aşkım. Ben nerede ise kızımın yaşında iken sahneye çıkardım, çok küçüktüm o zamanlar Neşecik adı ile yaklaşık 18 albüm var. İyi ki o günlerde başımda ailem beni yanımdaymış bu işin ilmini okumamı istediler ve öyle oldu Zara oldum."

 

 

Etiketler: 
Zara
Neşecik

Facebook Google plus Instagram Twitter