Temiz Magazin
19 Ocak 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Zerrin Özer'in kocası Murat Akıncı tarafından ölümle tehdit edilen Nur Hanım: "Zerrin Özer'in ciğeri yiyorsa kocasını araştırsın!"

Gündem
18 Haziran 2019
Zerrin Özer'in kocası Murat Akıncı tarafından ölümle tehdit edilen Nur Hanım: "Zerrin Özer'in ciğeri yiyorsa kocasını araştırsın!"

KANAL D, 2. SAYFA'YA BAĞLANAN NUR HANIM'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR!

"BU ADAM AĞIR CEZADA YARGILANDI!"
 

"GİTSİN TC NUMARASIYLA ZERRİN ÖZER ARAŞTIRSIN!"
 

Kanal D, 2. Sayfa'ya telefonla bağlanan Nur Hanım, "80 bin TL istedi vermedim" dediği Zerrin Özer'in 2 gün önce evlendiği Murat Akıncı ya da Mahmut Atalay için şunları anlattı: 
 

"50 ve 30 bin lira 2 ayrı para istedi, 1 hafta sonra ödeyeceğim dedi. Vermediğim için ölümle tehdit etti, photomontaj ile başımı çıplak kadınların üzerine monte edip internete vermekle tehdit etti! Mahkemeye gittim, 'seni öldürürler bir çukura atarlar seni bulamazlar"dedi, hepsi mahkeme tutanaklarında var! Bu adam ağır cezada yargılandı. Hapis cezası çıktı. 5 yıl hapis aldı. Sonra para cezasına çevrildi! Uzaklaştırma kararım devam ediyor" dedi. 

HERKES Mİ YALAN SÖYLÜYOR?
 

ZERRİN ÖZER CİĞERİ YİYORSA ARAŞTIRSIN!
 

Nur Hanım, Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan'ın kimseye inanmadıklarını canlı yayın sırasında duyunca da "1. yalancı, 2. yalancı, 3. yalancı, tüm kadınlar yalancı! Devlet de mi yalancı? Delirdik mi hepimiz? Çanakkale'de 180 bin TL dolandırdığı Nil Başak var. Zerrin Özer ciğeri yiyorsa gitsin mahkemede araştırsın bu adamın hakkındaki davaları!" dedi.

Etiketler: 
Zerrin Özer
murat akıncı
mahmut atalay
Kemal Aslan
nur hanım
Kanal D
2.sayfa

Facebook Google plus Instagram Twitter