Reklam
Temiz Magazin
05 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Züleyha şimdi de cezaevinde mi çile çekecek? İşte Bir Zamanlar Çukurova”nın yeni bölümü!

Gündem
18 Mart 2020
Züleyha şimdi de cezaevinde mi çile çekecek? İşte Bir Zamanlar Çukurova”nın yeni bölümü!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova"da Züleyha cezaevinde!

ZÜLEYHA ŞİMDİ DE CEZAEVİNDE Mİ ÇİLE ÇEKECEK?

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli’nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha’nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! 

Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekekkür etmektedir. 


ZÜLEYHA VE HÜNKAR İLK KEZ AYNI NOKTADA! 

Züleyha evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terkederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar’ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır.

Demir’in yaşam mücaledesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha’yı ziyarete de gider.

Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha’yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha’nın ise artık kaybedecek birşeyi kalmamıştır.

MÜJGAN, ZÜLEYA SINAVINI VEREBİLECEK Mİ? 

Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan artık, Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha’nın dikkat çekmek için Demir’İ vurduğunu söyleyen Müjgan’a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir. Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan evliliğini kurtarmak çaba gösterecektir. Ancak, yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.


Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00’de ATV’de. 

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
yeni bölüm

Facebook Google plus Instagram Twitter