Temiz Magazin
22 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Eminönü'nde gizli bir mekan: Beta Yeni Han'da iftar vakti

Gurme
28 Mart 2023
Eminönü'nde gizli bir mekan: Beta Yeni Han'da iftar vakti

Beta Yeni Han, bu Ramazan ayında Osmanlı’dan kalma tarihi atmosferinde servis edilen iftar menüsü ve içerisinde yer alan mağazalardan yapılan bereketi bol Ramazan alışverişleri ile ön plana çıkıyor. 

Osmanlı’dan miras tarihi Beta Yeni Han’da iftar ve Ramazan alışverişi bir başka güzel

Ramazan ayında bereketi bol iftar menüsü ile misafirlerini ağırlayan Beta Yeni Han, şirket yemekleri ve kalabalık gruplar için de ideal bir ortam sunuyor. Bugüne kadar yüzlerce Ramazan geçiren hanın bu yıl iftar menüsünde zengin iftariyelik tabağı, ramazan için özel olarak hazırlanan reyhan şerbeti, ara sıcaklar ve zengin ızgara çeşitleri yer alıyor.

İçinde yer alan 11 mağazası ile hizmet veren Beta Yeni Han, misafirlerini adeta lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Ramazan alışverişleri için baharattan kuruyemişe, çikolatadan lokuma, çaydan kahveye Ramazan sofralarını renklendirecek pek çok taze ürünü burada bulmak mümkün oluyor. Beta Gıda tarafından 2019 yılında renove edilerek hizmete açılan 16. yüzyıldan kalma Osmanlı yapısı Yeni Han, tarihte kahvenin kavrulduğu ilk fırına da ev sahipliği yapmış.

 

Facebook Google plus Instagram Twitter