Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

EN MODERN KEBAPÇI: MUALLİM OCAKBAŞI!

Gurme
15 Ekim 2020
EN MODERN KEBAPÇI: MUALLİM OCAKBAŞI!

Geleneksel Ocakbaşı lezzetlerine leziz ve özel dokunuşlarıyla fark katan Muallim Ocakbaşı, yalın dekorasyonu ve ferah ortamıyla  Ocakbaşı anlayışına nezih bir soluk getiriyor.

Antepli kebap ustasının geleneksel lezzet anlayışından uzaklaşmadan hazırladığı, son zamanlarda lezzet gurmelerinin menzilinden çıkmayan özel menüsüyle Muallim Ocakbaşı misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Seçkin lezzetlerin modern ve nezih bir ambiyansta bir araya getirilmesi fikriyle hizmete açılan Muallim Ocakbaşı; sosyal mesafe döneminde ferah ve havadar ortam arayanlar için de önemli bir boşluğu dolduruyor. Lezzet severleri yaz-kış kullanılabilir, konforlu ve yüksek tavanlı bahçesinde eşşiz bir deneyime davet ediyor.

Kaburga Roll vazgeçilmeziniz olacak

Şefin özel tarifiyle hazırlanan marine soslu kaburgaların, humus veya beğendi yatağında sunulduğu Kaburga Roll, patlıcan söğürme eşliğinde sunulan Muallim Kebap ve diğer spesyalleri müdavimlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Damak zevkinizi tatmin eden keyifli ve dost sohbetli sofralarınıza, kimi zaman eski Türkçe şarkılar kimi zaman da Türkçe şarkıların melodilerinden aşina olduğumuz Yunan şarkıları eşlik ediyor. Muallim Ocakbaşı; dostlarla geçirilecek konforlu, keyifli ve lezzet dolu bir akşam yemeği için gidilecek mekanlar listesine ekleyen misafirlerini memnun etmeyi bekliyor.

 

Pazartesi hariç hergün 12’den gece 01:00’a kadar açık olan Beşiktaş Ortaköy'deki Muallim Ocakbaşı, pandemi prosedürleri gereği rezervasyon sistemiyle çalışıyor.

Muallim Ocakbaşı’na 0(212) 259 22 33 nolu telefondan ve ya www.muallimocakbasi.com Web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler: 
Ortaköy
Beşiktaş
kebap
muallim ocakbaşı
modern ocakbaşı

Facebook Google plus Instagram Twitter