Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sporculara özel yüksek proteinli dondurma

Gurme
08 Eylül 2020
Sporculara özel yüksek proteinli dondurma

Yeni Nesil Dondurmacılık akımının temsilcisi Serez Dondurmacısı, yüksek lif ve protein kaynağı özel dondurmalarıyla sporcuların gönüllerini fethedecek

Sporculara özel yüksek proteinli dondurma

“Doğru dondurma” üretimini ilke edinen Serez Dondurmacısı, her mevsim taze, doğal, sağlıklı ve lezzetli dondurmaları ile damakları tatlandırıyor. Sütlüden gurmeye, sorbeden yoğurtluya, şekersizden yüksek proteinliye kadar sekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı çeşit sunan Serez Dondurmacısı, yüksek lif ve protein içeren dondurmalarıyla spor severlerin ve yoğun aktivite içinde olup protein ihtiyacı hisseden kişilerin günlük beslenmelerine katkıda bulunuyor.

Serez Dondurmacısı’nın sporcular veya günlük hayatında yoğun spor aktivitesinde bulunanlar için özel olarak ürettiği sade ve çikolatalı yüksek proteinli dondurma çeşitleri, benzerlerine oranla 5 kat daha fazla protein ve 15 kat daha fazla lif içeriyor. 

“Ne yiyorsak onu sunarız” mottosu ile yol alan Serez Dondurmacısı’nın ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra www.serezdondurmacisi.com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: 
serez dondurma
serez dondurmacı
proteinli dondurma

Facebook Google plus Instagram Twitter