Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Topağacı'nın keyif merkezi: Felix Bistro

Gurme
13 Kasım 2020
Topağacı'nın keyif merkezi: Felix Bistro

 

Topağacı'da bir İstanbul'daki cool ve bohem havasını aratmayan kafe ve restoranlarla dolu artık. 

Nişantaşı'nın havalı atmosferİNDE iletişim danışmanı Özgür Aras’ın marka elçiliği yaptığı bir keyif merkezi modern bistro “Felix Bistro” hem şık hem samimi, rahat bir mekân olması ile dikkat çekiyor.

Felix Bistro, rahat lokasyonu, günün her saatine uyan farklı yemekleri, içecekleri ve her şeyden önemlisi şıklık ve sosyalliğin, rahatlık ve samimilikle bir arada yaşandığı modern bir mekan olarak adından sıkça sözettirecek.  Alkollü, alkolsüz bütün kokteylleri ve müziğe önem vermesi, yemekle eğlenceyi birleştirebilen bir mekan olması da Felix Bistro’nun popülerliğinin sebebi olarak müşterilerine hizmet verecek. 

Günü kahvaltı keyfi ile karşılayan Felix Bistro günün her saatinde farklı tatlarıyla Nişantaşı Topağacı’nın en çok tercih edilen mekanı. Mutfağı şekillendiren farklı dünya lezzetlerini menüsü, Felix Bistro şefi Ahmet Sefa Koçak’ın ellerinde hayat buluyor…

Günün yoğun temposundan uzaklaşıp iyi vakit geçirmek isteyenlerin en keyifli kaçış noktası haline gelen Felix Bistro, eğlence severlere nu-jazz, nu-soul ve lounge tarzı müzikleriyle de keyifli bir atmosfer sağlıyor.

Özgür Akman ‘ın işletmeciliğinde birçok parti ve davete ev sahipliği yapan Felix Bistro, İstanbul'da eğlence ve müzikte en önemli DJ’lerin performanslarıyla da dikkat çekiyor. 

Felix Bistro

Ihlamur Yolu Caddesi No: 32 / 3C  Topağacı- Teşvikiye / İstanbul

O533 / 405 34 87

 İNSTAGRAM @felixistanbul

Etiketler: 
FELİX BİSTRO
Nişantaşı
TOPAĞACI
Özgür Aras

Facebook Google plus Instagram Twitter