Temiz Magazin
19 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Vegan menüsüyle Köşebaşı artık Gündoğan'da

Gurme
03 Temmuz 2023
Vegan menüsüyle Köşebaşı artık Gündoğan'da

 

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Köşebaşı, tüm misafirlerini sımsıcak güneşi, mavi suları ve eşsiz atmosferiyle, yaz mevsiminin vazgeçilmez destinasyonlarından Bodrum Gündoğan’a açtığı yeni şubesine bekliyor.

Bodrum’un büyülü manzarasında, üçüncü şubesiyle hizmete başlayan Köşebaşı, şık dekorasyonu, 170 kişilik kapasitesi ve klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra, vegan menüsünü de servis ediyor.

Bitez ve Türkbükü’nden sonra, Gündoğan’a da yeni bir şube açan Köşebaşı, üç şubesiyle de lezzetin Bodrum’daki adresi olmaya devam ediyor.

1995 yılından bu yana, yerelliğin ve gelenekselliğin kebap kültüründeki önemini bilen ve gerçek lezzetleri yansıtmayı önemseyen Köşebaşı, İstanbul’da altı, Bursa, Kapadokya, Ankara ve Bodrum’daki üç şubesiyle misafirlerine gerçek bir ziyafet sunuyor. 

 Yerel malzemeler, eşsiz lezzetle

Adana ve Tarsus mutfağının geleneksel lezzetlerini yerel malzemelerle sunan Köşebaşı, Bodrum Gündoğan’daki yeni şubesinde haftanın her günü 12:00-24.00 saatleri arasında herkesi bu eşsiz deneyime davet ediyor. 

 

Adres:

Gündoğan Mahallesi Sahil Şeridi No:36

Bodrum / Muğla 

Rezervasyon: 0538 333 48 48