Temiz Magazin
20 Mart 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

YAMO SUSHI’DE YEPYENİ LEZZETLER

Gurme
17 Şubat 2022
YAMO SUSHI’DE YEPYENİ LEZZETLER

Uzak Doğu mutfağının en taze ve favori lezzetleriyle misafirlerine eşsiz bir sushi deneyimi sunan Yamo Sushi, menüsüne eklenen yeni lezzetleriyle dikkat çekiyor.  

Sade ve şık dekorasyonu ile Yamo Sushi, kaliteli servisi, dinamik ve genç ekibiyle benzersiz bir sushi deneyimi yaşatıyor. Orijinal tariflerin yer aldığı menüsüyle, Yamo Sushi Uzak Doğu mutfağının en sevilen lezzetlerini misafirlerine sunuyor. 

Yamo Sushi, şeflerin özenle hazırladığı ve sadece Yamo Sushi’de tadabileceğiniz yeni sushi lezzetleriyle misafirlerine günün her saatinde eşsiz ve kaliteli bir uzak doğu mutfağı deneyimi yaşatıyor. Yamo Sushi menüsünde kıtır tenkasu çeşitleriyle hazırlanmış sushiler ön plana çıkıyor. Menüye yeni eklenen ve kısa zamanda misafirlerin en favori lezzetlerinden biri olan pancar tenkasu ile süslenen tempura surumili Sakura, alışılmışın dışında bir deneyim sunan Philadelphia peyniri ve çilekle hazırlanan Cheese Berry ve menünün klasiklerinden orkinos ve avokadonun eşsiz uyumuyla hazırlanmış Kiss The Roll, Yamo Sushi’nin öne çıkan lezzetlerinden oluyor. Veganları da unutmayan Yamo Sushi’nin menüsünde sıcak servis edilen Tempura Vegi ve çilekle tatlandırılmış Veggy Berry gibi seçenekler de bulunuyor. 

Caddebostan Kültür Merkezi’nin tam karşısında yer alan Yamo Sushi, sıcak atmosferi ve lezzet dolu menüsüyle misafirlerini bekliyor. 

YAMO Sushi

Haldun Taner Sokak No:12/2 ( CKM Karşısı )

Caddebostan-Kadıköy/İstanbul

Rezervasyon: 0536 727 YAMO (9266)