Reklam
Temiz Magazin
15 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Adnan Hoca'nın müritlerinden denmişti! Zerrin Özer'in kocasını Adnan Oktar da kabul etmedi! İşte ayrıntılar!

Özel Haber
24 Haziran 2019
Adnan Hoca'nın müritlerinden denmişti! Zerrin Özer'in kocasını Adnan Oktar da kabul etmedi! İşte ayrıntılar!

Zerrin Özer'in 16 Haziran'dan evlendiği Murat Akıncı adlı kişi için "dolandırıldım" diyerek medyaya başvuran toplum 12 kişinin içindeki pek çok kişi, Akıncı'nın Adnan Hoca'nın müritlerinden olduğunu ifade ederek, fotoğraflarını Temiz Magazin ile paylaşmıştı.

İŞTE O HABERİMİZ:

ZERRİN ÖZER'İN ADNAN HOCA'CI EŞİNDEN İLK KARELER TEMİZ MAGAZİN'DE

https://www.temizmagazin.com/gundem/zerrin-ozerin-adnan-hocaci-esinden-i...

ADNAN OKTAR'IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA GELDİ!

ZERRİN ÖZER'İN KOCASINI ADNAN OKTAR'DA BEĞENMEYİP GÖNDERMİŞ!

Adnan Oktar'ı temsilen Avukatı Sinem Mollahasanoğlu, Temiz Magazin'e ulaşarak, Zerrin Özer'in dolandırıcı eşi Murat Akıncı hakkında şunları söyledi:

"Son birkaç gündür yazılı ve görsel basında yer alan bir haber hakkında müvekkil Adnan Oktar’ın cevap hakkını kullanmak istiyoruz. Şöyle ki; 

Sayın Zerrin Özer Hanım’ın geçtiğimiz hafta sonu evlendiği Murat Akıncı isimli kişinin dolandırıcı olduğu iddia edilmiştir. 

ADNAN OKTAR'LA MURAT AKINCI'NIN BAĞLANTISI VE DOSTLUĞU YOKTUR!

Ancak adı geçen kişiyle müvekkil Adnan Oktar ve arkadaşlarının uzak yakın hiçbir bağlantısı veya dostluğu bulunmamaktadır. 

UYGUN GÖRMEDİK GÖNDERDİK

Adı geçen kişi yıllar evvel A9 TV’de yayınlanan birkaç programa izleyici konuk olarak katılmıştır. Bu programlara yıllar içinde müvekkilin tanıdığı- tanımadığı on binlerce kişi konuk olmuştur, bu kişi de bu misafirlerden biridir. Basına yansıyan fotoğraflar da yayına katılan herkes gibi adı geçen kişinin canlı yayın sonrası yayına katılan diğer kişilerle çekildiği fotoğraflardır. Müvekkil bir süre sonra bu kişinin yayınlara katılmasını uygun görmemiş ve bu sebeple adı geçen kişinin A9 TV ile ilişkisi nezaketli bir şekilde kesilmiştir" dendi. 

Yani kısacası, Adnan Oktar'ın avukatının söylediklerine göre Murat Akıncı'nın Adnan Oktar'ın talebelerinden olması uygun görülmemiş ama, yine avukatın söylediklerine göre canlı yayınlara gidip geldiği o dönemde Murat Akıncı, Adnan Hoca'nın aslanları ya da müritleri ya da talebeleri olarak anılan kişilerle fotoğraf çektirmiş. 

Akıncı'nın annesi Sevilay Ünal'da insanları etkilemek için bu fotoğrafları büyük bir gururla sosyal medya hesabında paylaşmış. 

Murat Akıncı o yayınlara o kadar sık gitmiş ki, Adnan Oktar'ın en yakınlarından olan Oktar Babuna ile bile fotoğraf çektirmiş. 

Biz yayıncılık anlayışımız gereği, haberde adı geçen kişilerin açıklamalarını yayınlamak zorundayız. 

Murat Akıncı'nın gerçekten Adnan Oktar ile münasebeti nedir, ne kadar görüşmüşlerdir bilemeyiz. 

 

Etiketler: 
Adnan Oktar
Zerrin Özer
murat akıncı
mahmut atalay
sevilay ünal
Avukat
sinem mollahasanoğlu

Facebook Google plus Instagram Twitter