Reklam
Temiz Magazin
28 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Berkay düetinden dili yanan Nil Karataş: "Tarkan gelse düet yapmam!"

Özel Haber
14 Kasım 2015

Adını ilk kez “O Ses Türkiye” yarışması ile duyuran Nil Karataş, yarışmada gösterdiği performans ile müzik severlerin gönlünü fethetti. 10 yaşında Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman bölümünü kazanarak müzik hayatına başlayan Nil Karataş, Ajda Pekkan ve Emel Müftüoğlu'na da  back vokallik yaptı.

“O Ses Türkiye” yarışmasında söylediği “Yalnızlık Senfonisi” şarkısının milyon tıklanması üzerine albüm yapma kararı alan Nil Karataş, ilk albümü “Mühür”ü Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkardı.

Albümün çıkış parçası olan ve albümle aynı adı taşıyan “Mühür” şarkısının sözü ve müziği Aslızen imzası taşıyor. “Mühür” şarkısında Nil Karataş’a Türk Pop Müziği’nin sansasyonel isimlerinden Berkay eşlik etti... 

Güçlü sesiyle dikkat çeken Nil Karataş'la ikinci klibi "Kolay Değil ki"nin hemen ardından, Tv8 Aramızda Kalmasın programı için Yayın Yönetmenimiz Seyhan Erdağ özel bir röportaj gerçekleştirdi. Yıllarca Ajda Pekkan ve Emel Müftüoğlu'nun vokalistliğini yapan Nil'e bu ünlülerden destek görüp görmediğini soran Erdağ'a Pekkan'dan da Müftüoğlu'ndan da hiçbir destek görmediğini söyleyen genç şarkıcı, albümünün çıkış şarkısı için düet yaptığı Berkay'dan da ağzının yandığını ifade etti.

 

Nil Karataş'ın "Mühür" şarkısına düet yapan Berkay, düetin ardından klipte dahil olmak üzere hiçbir çekime yaklaşmamış. Nil Karataş bakın bu konuda neler söylüyor: "Berkay'la düet yaptım. Ama beklediğim ilgiyi göremedim Berkay'dan. Ben birinin albümüne düet yapsam, sosyal medyada paylaşırım, güzel bir-iki cümle kullanırım, hiçbir şey yapmadı. Klipte bile oynamadı. Sadece stüdyoya girip düet yaptı. Kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz ama, ben desteğini tam olarak beklerdim, şarkıda sesi olduğu için...

 

TARKAN GELSE BİR DAHA DÜET YAPMAM! 

Berkay'dan canım yandı. O popüler birisi, ben popüler olmak için adım atan birisiyim bu sektörde. Ben eğer Berkay'la düet yapmaktan mutluysam, o düet yaptıysa, daha fazla ilgi, destek beklerdim açıkçası. Canı sağolsun. Artık Tarkan gelse düet yapmam! Çok üzüldüm! Kendi sesim bana yeter!"

Facebook Google plus Instagram Twitter