Reklam
Temiz Magazin
10 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy Bursa'da olay yarattı! Bu haber başka hiçbir yerde yok!

Özel Haber
08 Aralık 2015

Bülent Ersoy bu gece Bursa Rodman Clup'ın sahnesinde, yoğun ilgi altında, muhteşem bir konsere imza attı. Sahne öncesi kuaförü Mehmet Yiğit'le keyifli dakikalar yaşayan Ersoy'un keyfi, işletmecilerden gelen "Bülent Hanım, talepleri karşılayamıyoruz, ayakta bile izleyici aldık ama, gelenleri geri çevirmek zorunda kalıyoruz" cümlesinden sonra, daha da doruğa ulaştı. 

Su yeşili renkli, yarı değerli taş olan "Swarowski" işlemeli sahne kıyafetini, turkuaz takıları ile kombinleyen Bülent Ersoy, sonbahar-kış dünya saç modasında kullanılan "gümüş" renkli saçlarıyla, mekanı hınca hınç dolduran izleyicilerinin karşısına çıktı. 

"İddialı" giyinmeyi seven Bülent Ersoy, ruj rengi olarak da bu kez "turkuaz"ı tercih etmişti.

Mekanda kımıldayacak yer bırakmayan Bülent Ersoy'u takip eden medya mensupları da görüntü alırken kalabalıktan dolayı sıkıntılı anlar yaşadı.

200 kişilik mekana, kapasitesinin tam 2 katı, 600 kişi sığmaya çalışınca, Bursalılar Bülent Ersoy'u ayakta izlemek zorunda kaldılar. 

Gece boyunca ellerinden düşürmedikleri telefonlarıyla Bülent Ersoy'u görüntüleyen Bursalı hayranları, gecenin sonlarına doğru Ersoy'la aynı kare içinde olabilmek, "selfie" çekebilmek içinde savaş verdiler. 

Yaşadığı bu yoğun ilgiye hep alışkın olan Bülent Ersoy, yine de duyduğu gurur ve mutlulukla repertuarının dışına çıkarak, gelen istekleri de tek tek seslendirdi. Mekanı dolduran hayranlarının istediği şarkıları teker teker, onları kırmayarak okuyan Diva, 2 saatlik sahne programını, 3 buçuk saatte bitirebildi...  

 

Facebook Google plus Instagram Twitter