Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'dan yıllardır beklenen cümle geldi: "Kürk giymeyeceğim!"

Özel Haber
23 Ekim 2016
Bülent Ersoy'dan yıllardır beklenen cümle geldi: "Kürk giymeyeceğim!"

Türkiye'de gözönünde olan sanat, sosyete, cemiyet hayatından pek çok kişinin tercihi "kürk" olmasına rağmen, en medyatik isim olan ve tabir yerindeyse damarına basıldığı zaman, asla geri adım atmayacak olan Bülent Ersoy ve "kürk" tartışması, her kış medyanın ve sosyal medyanın en çok konuştuğu konular arasındaydı. 

Az önce de belirttiğimiz gibi, aslında pek çok kişi "kürk" tercih ediyor, ama onlar gözönünde olmadıkları için, Bülent Ersoy okların hedefi oluyordu!

Sahnede konseri sırasında, katıldığı davetlerde ve sokakta kürkten vazgeçmeyen Bülent Ersoy, eleştiri aldığı zaman da, asla geri adım atmıyor, uzatılan her mikrofona "kürk giymekten vazgeçmeyeceğini" söylüyordu!

Bülent Ersoy'a yöneltilen eleştirilerin dozu kaçtığında Ersoy, deri çanta, deri ayakkabı, deri kıyafet kullananlara, hatta et yiyenlere; hayvan sevgilerinin sadece "kürk"le sınırlı olduğunu hatırlatıyor, gazeteci-şarkıcı Ömür Gedik'le çoğu zaman televizyon ekranlarına yansıyan tartışmalara kadar varıyordu "kürk" tartışması.

Bülent Ersoy'un yıllar içerisindeki "kürk" hikayesini siz Temiz Magazin okuyucularına kısacık da olsa hatırlatmak istedik.

Hayvanlara işkencenin halen ceza olmadığı ülkemizde, hayvan haklarının halen hiçe sayıldığı ülkemizde, hayvanlar için hiçbir önlem almaksızın sadece Bülent Ersoy'un "kürk"lerine bu kadar takılmak ne kadar doğru, o da tartışılır pek tabii... 

 

FLAŞ GELİŞME! BÜLENT ERSOY ARTIK KÜRK GİYMEYECEK!

Bülent Ersoy artık kürk giymeyecek!

2016 kışına girerken, geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy'un ağzından artık kürk giymeyeceğine dair cümleleri, modacı Tanju Babacan'ın atölyesindeki videoyla paylaşıyoruz sizlerle... 

Diva, yeni kıyafetler hazırlatmak için gittiği modacı Tanju Babacan'ın ricasını kırmayarak çektirdiği videoda, üzerine basa basa artık "kürk giymeyeceğini" söylüyor. 

Bülent Ersoy artık kürk giymeyeceğine göre, bakalım Türkiye'nin "kürk" sorunu çözülecek mi? Madem espriye başladık, bir başka soru daha soralım: Bakalım hayvanseverler şimdi hangi kürk giyen ünlüyü mercek altına alacaklar? 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Tanju Babacan
Ömür Gedik
kürk