Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'un doktorundan Temiz Magazin'e özel açıklamalar!

Özel Haber
09 Ocak 2016

Türk Sanat Müziği'nin en önemli seslerinden Bülent Ersoy, "domuz gribi" endişesiyle tedavi altına alınmıştı. Bülent Ersoy'un halen tedavisinin sürdüğü Gaziosmanpaşa'daki Özel Avrupa Şafak Hastanesi'nin Başhekimi, aynı zamanda Ersoy'un tedavisini üstlenen Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Bülent Şahin'den Temiz Magazin'e özel açıklamalar geldi!

İŞTE O AÇIKLAMALAR!

"Bülent Hanımefendi çarşamba günü akşam saatlerinde hastanemize kabul edildi. Kendisini daha önce ben evinde muayene ettim. Ağır bir virüs enfeksiyonu ve grip geçirdiğini belirledik. Bu vaziyetteyken de hastaneye yatırdık, numune tetkiklerini aldık, piyasada domuz gribi salgını var çünkü... Akciğerlerine de şiddetli şekilde indiği için, tetkik ve numuneleri aldık, hastanemizdeki tetkiklerle yetinmeyip, numuneleri Gelişim Laboratuvarına da yolladık! 1 haftadan önce sonuçlanmayan tetkik, ricamız üzerine 2 gün içinde sonuçlandı. Domuz gribi grubundan olan ama domuz gribi kesinlikle olmayan, A Grubundan bir virüs tespit edildi. Yani halk dilinde, grip virüsü."

İşte Bülent Ersoy'un hastaneye yatırılış hikayesi, ilk ağızdan böyleydi... Peki Bülent Ersoy'un şu an ki durumu nasıl, hasta ne durumda diye sorduk Dr. Bülent Şahin'e. 

Dr. Şahin "Zatürresi de olduğu için ek ilaçlar uyguladık, gribe bağlı zatürresi var. Bülent Ersoy kesinlikle domuz gribi değil, ağır bir gribi var sadece. Tedavi sonuç verdi, yüzde 70 düzelme oldu. ateşi düzeldi. Şu an oral (ağızdan ilaç) tedaviye başladık, damar tedavisini ortadan kaldırdık. Annesinin de durumu iyi, şoförü daha önce iyileşti."

BÜLENT ERSOY HER ZAMAN Kİ ŞAŞASINI HASTANE ODASINDA DA UYGULAMIŞ!

Gaziosmanpaşa Özel Avrupa Şafak Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Şahin'den, hastası Bülent Ersoy'la ilgili ilginç açıklamalar da geldi! Dr. Bülent Şahin; "37 yıllık hekimim, böyle bir hastayı tanımaktan büyük haz aldım" diyor. 

BÜLENT ERSOY HASTANE ODASINDA MAKYAJINI EKSİK ETMEMİŞ!

Dr. Bülent Şahin, "İçeride rüya alemi gibi bir oda yapmış. Danteller içinde bir odaya giriyorum. Odasının rengi her gün değişiyor, pembeler, beyazlar, morlar. Tedavi süresince makyajı hiç eksik olmadı. Taburcu olma durumu olmasına rağmen, keşke gitmese diyorum. Bülent Hanımı çok sevdik. Nefis bir hasta ile karşılaştım. Hastam çıktığı için üzüleceğim, her gün ayrı bir filmin içine girer gibiydim" diyor. 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter