Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Diva yıllar sonra "mayolu" poz verince olay oldu! Peki ya "yıllar öncesi!" İşte Bülent Ersoy'un hiç görmediğiniz mayolu o kareleri!

Özel Haber
19 Eylül 2017
Diva yıllar sonra "mayolu" poz verince olay oldu! Peki ya "yıllar öncesi!" İşte Bülent Ersoy'un hiç görmediğiniz mayolu o kareleri!

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Show Tv'nin yaz ekranında yayınlanan ve aylardır Türkiye'nin gündemine oturan "Dünya Güzellerim" Programı'nın son bölümünde "mayo" giyip denize girdi. 

Dünya Güzellerim'in 20 Eylül'de yayınlanacak final bölümü için Vietnam'daki çekimlerde mayo giyerek, denize giren Diva'nın mayolu görüntüleri bugün medyada yayınlanınca, o görüntüler adeta olay oldu. 

Twitter'dan trend topic listesine giren Bülent Ersoy, medyada ise "yıllar sonra mayo girdi" haberiyle yer aldı. 

Peki ya yıllar öncesi?

İşte Temiz Magazin farkıyla, Bülent Ersoy'un yıllar önceki mayolu görüntüleri. 

EN İDDİALI KARE LEOPAR DESENLİ MAYOLU BÜLENT ERSOY!

ÜSTELİK O ZAMANIN TEKNOLOJİSİ İLE PHOTOSHOP YOK!

Bülent Ersoy'un hiç şüphesiz en iddialı mayolu görüntüsü Kilyos'da çekilen leopar desenli mayosuyla verdiği pozları. Diva, dönemin en önemli magazin gazetelerinden Haftanın Sesi için, Kilyos sahillerinde bu pozları vermiş. 

Bülent Ersoy'un seksi vücuduna güvenerek verdiği o pozları, şimdilerde photoshop olmaksızın, kolay kolay hiçbir güzel veremez! Sizce de öyle değil mi?

Diva'nın özel olarak bikini ve mayo kullanarak profesyonel fotoğrafçıların objektiflerinin karşısına geçtiği kareleri de yine Temiz Magazin farkıyla yayında. 

Bülent Ersoy, o yıllarda hafif makyajıyla ve kendisi için özel dikilmiş mayo ve bikinileriyle objektiflere gülümsemiş. 

Ersoy'un bir diğer iddialı mayosu da, bir filminin sahnesinden. 

MAYOKİNİYİ İLK KEZ BÜLENT ERSOY KULLANMIŞ!

Bülent Hanım'ın kullandığı mayo modellerine dikkatli bakıldığı zaman, yakın tarihte revaçta olan "mayokini"yi yıllar önce onun kullandığını da görüyoruz. 

İşte yıllar önce ve yıllar sonra Bülent Ersoy.

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Mayo
Dünya Güzellerim
Show Tv
Vietnam

Facebook Google plus Instagram Twitter