Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Dizi bitti, elde var "aşk"

Özel Haber
18 Kasım 2015

"Çilek Kokusu" en çok onlara yaradı. Yani Yusuf Çim ve Demet Özdemir'e. İkisi de artık dizilerin aranılan oyuncuları arasına girdiler. Hem de dizi sayesinde birbirlerine aşık oldular. 

Dizileri bugün "final" sahnesini çekse de, onlar bu işten karlı çıktılar. 

YUSUF ÇİM KİMDİR?

26 Eylül 1991'te doğan Yusuf Çim, 2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defilede boy gösterir, yarışmada da dereceye girer. Yusuf Çim, müzik alanında da faaliyet gösterir ama, şansı çok da açık olmaz. 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' albümünden sonra Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır. "Çilek Kokusu" Yusuf Çim'in "en iyi çıkış yaptığı" proje özelliğini taşıyor. 


DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992 yılında doğan Demet Özdemir, İlk olarak Bengü'nün dansçı kızlarından biri olmuştur. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çeken Özdemir, kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başarmıştır. 2009'da şarkıcı Mustafa Sandal'ın "Ateş Et" klibinde dansçı olan Demet Özdemir, ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle ekranlarda boy göstermiştir. Bu dizide Aylin karakterine can veren Demet Özdemir, sonrasında "Kurt Seyit ve Şura" dizisinde Alya karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2015 yılında gösterime giren "Tut Sözünü" filminde rol alan genç oyuncu ilk başrol deneyimini Çilek Kokusu ile yaşamaktadır. Danscılıktan oyunculuğa ilerleyen bir kariyer. "Çilek Kokusu"ndaki başrolü de, Özdemir'e bundan sonra pek çok güzel rolün kapısını rahatlıkla açacak. 

Facebook Google plus Instagram Twitter