Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Emel Sayın'dan sonra sahneye Ferhat Göçer çıktı! "Assolist" devri kapanıyor mu?

Özel Haber
08 Şubat 2016

Günay Restoran'da birlikte sahneye çıkan Emel Sayın ve Ferhat Göçer’in sahnesinden gelen haberler şaşırttı! Gecede, önce Ferhat Göçer'in ardından assolist olarak Emel Sayın'ın sahneye çıkması gerekirken, Emel Sayın, Ferhat Göçer'den önce sahneye çıktı!

Geceye katılan davetlilerin, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğrafların altına "Emel Sayın'ı dinledik, şimdi sıra Ferhat Göçer'de" yazmalarıyla ortaya çıkan durum, Günay'dan gelen basın bülteniyle de onaylandı.

Bültende; "Emel Sayın ve Ferhat Göçer ile birlikte sahne aldığı BVS Group’a ait Günay Restaurant sahnesinde önceki gece izdiham yaşandı. Üçüncü kez aynı sahnede buluşan ikili sahnede adeta devleşti.

Siyah kristal işlemeli sahne kıyafeti ve yıllara meydan okuyan güzelliği ile Günay Restaurant’ta ki programına başlayan Emel Sayın gece boyunca Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserlerini kendisini dinlemeye gelen konukları için seslendirdi.

Programın ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan Göçer, Emel Sayın ile yanak yanağa ‘’ Hicran’’ isimli şarkıyı seslendirdi" dendi.

ASSOLİSTLİK KAVRAMI BİTİYOR MU?

Bilindiği gibi, bir gazino programında, (kadroda kaç kişi olursa olsun) önce tüm müzik dallarındaki sanatçılar sıralarıyla sahneye çıkarlar. Gecenin sonunda ise Türk Sanat Müziği okuyan Assolist sahneye çıkar ve onun ardından bir daha kimse sahneye çıkamaz.

Son Günay programlarında, önce Emel Sayın, ardından Ferhat Göçer'in sahneye çıkmış olması, "Assolistlik kavramı bitiyor mu?" sorularını akla getirdi!

 

Facebook Google plus Instagram Twitter