Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Eve Dönüş" dizisinin setinde Tardu Flordun için şok iddia!

Özel Haber
08 Ocak 2016

Atv'nin "Eve Dönüş" Dizisi'nin setinde, ünlü oyuncu Tardu Flordun için, yine yeni yepyeni bir iddia daha ortaya atıldı!

Tardu Flordun'un bu kez, setin ortasında, herkesin içinde dizinin sanat asistanlığını yapan H..... Hanım'a hakaret ve küfür ettiği iddiası ortaya atıldı. Temiz Magazin'in ulaştığı bilgilere göre, o iddialar şöyle:

Eve Dönüş ekibi, bugün (6 Ocak 2016) saat 18:30 civarında Kanlıca'daki ana mekandaydı. Tardu Flordun, viskili sahnede, sanat ekibinin hazırladığı sahte viskiyi boşaltıp, bardağa gerçek viski doldurdu. Sahne bitiminde, masada duran bardakta birkaç damla viski kalmıştı.

Oyuncunun içeceğinin, gerçek viski ile değiştiğinden haberi olmayıp, diziye yeni başlayan sanat asistanı H..... Hanım, bardağı almak isteyince oyuncu Tardu Flordun, H..... Hanım'a setin ortasında bağırıp, hakaret ve küfürler etti. "Sen kimsin bardağı alıyorsun, önce bi merhaba demeyi öğren, sen böyle burda çalışamazsın s..... o... gidersin, senin gibileri nerden buluyorlar" derken H..... Hanım ağlayarak mekanı terketti.  

Alkolun verdiği etkiyle hızını alamayan Tardu Flordun,  "A.... ........ ...... şirketle konuşurum bu böyle burda duramaz gönderirler" diyerek hakaret ve tehditler savurmaya başladı. Yaşadığı şokun etksiyle üzülüp, dışarda ağlayan sanat asistanını ise, ekip arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. 

Eve Dönüş dizisinde yaşanıldığı iddia edilen bu talihsiz durumu yaşayan kişilerin isimlerini, Temiz Magazin yayın anlayışımız nedeniyle açıklamıyoruz. Aynı şekilde, edildiği iddia edilen küfürleri de... 

Ne var ki, dizinin setinden birkaç ay arayla çıkan bu iddilar, gerek dizinin izleyicileri, gerek yayın kanalı; gerekse, diziye büyük emek veren "emekçi" set çalışanları açısından üzücü bir durum. Başarılı ve sevilen oyuncu Tardu Flordun üzerinden yaşanıldığı iddia edilen bu tatsız durumlar eğer "büyük bir yalandan" ibaretse, Tardu Flordun'un bir açıklama yapması ve setten yayılan bu dedikoduları kimin yaydığının, yapımcı firma tarafından bulunması gerekli!..

Eğer iddialar doğruysa da; sevilen oyuncu Flordun'un "sevenlerinin gönlündeki yerine" uygun davranması gerekiyor!

 

Facebook Google plus Instagram Twitter