Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hadise, Gülşen ve Demet Akalın'dan Bülent Ersoy'un İngilizce şarkısına övgü! Popçular Diva'ya ne dedi? TEMİZ MAGAZİN ÖZEL HABER

Özel Haber
10 Mart 2018
Hadise, Gülşen ve Demet Akalın'dan Bülent Ersoy'un İngilizce şarkısına övgü! Popçular Diva'ya ne dedi? TEMİZ MAGAZİN ÖZEL HABER

14 Mart Çarşamba akşamı, Kanal D ekranlarında canlı yayınla izleyiciyle buluşacak olan Popstar2018 jürisi, daha program başlamadan konuşulmaya başladı. 

Popstar2018'in tanıtım videoları için Armağan Çağlayan popstar olup Ayla Çelik'in Bağdat'ını okudu, Deniz Seki rapçiler gibi giyinip rap okudu, Can Bonomo ise takım elbise giyerek Türk Sanat Müziği şarkısı okudu. 

Armağan Çağlayan, Deniz Seki ve Can Bonomo sürprizlerinin ardından gözler Bülent Ersoy'a çevrilmişti ki, Diva'nın önce İngilizce şarkı okuyacağı öğrenildi, ardından da Elvis Presley'in "İt's Now Or Never" yorumu Diva'dan duyuldu. 

Diva, 50 yıllık müzik kariyerinde ilk kez İngilizce şarkı okudu. 

DİVA, İNGİLİZCE ŞARKIYI NOTASINA GÖRE OKUMUŞ

Bülent Ersoy, okuyacağı şarkıyı Popstar2018'in yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır ve Armağan Çağlayan ile belirlerken, Temiz Magazin'in aldığı bilgilere göre de tamamiyle orjinaline sadık kalarak, notasına göre okumuş.

BÜLENT ERSOY'UN İNGİLİZCE YORUMU SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINDA

Bülent Ersoy'un İngilizce şarkısı ise, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi, İnstagram'da paylaşılan videoların altına binlerce yorum yağdı. 

İzlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=vSqaOojMpsA

HADİSE, DEMET AKALIN, GÜLŞEN VE ŞEHRAZAT'TAN DİVA'YA ÖVGÜ

Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Bülent Ersoy'u kutlayarak "Güzel solistim bunu da yaptınız ya, helal olsun Divaların Divası, hayırlı uğurlu olsun. 14 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de" dedi... 

GÜLŞEN'DEN DİVA'YA ÖVGÜ 

Yorumculuğuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de popun starı olan Gülşen'in de Diva'nın yorumunu çok beğendiği ve "Kadın ne yapsa olay oluyor, ne yapsa güzel yapıyor, helal olsun vallahi" dediği öğrenildi. 

HADİSE VE ŞEHRAZAT'TAN TEBRİK

ŞEHRAZAT, "GEL BİR PROJE ALBÜMÜ YAP!"

Hadise'nin de Bülent Ersoy'un yorumunu çok beğendiği ve tebrik ettiği, söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğiyle Türkiye'nin en önemli müzik değerlerinden olan Şehrazat'ın ise Bülent Ersoy'u arayarak tebrik ettiği öğrenildi.

Türkçe'nin yanı sıra İngilizce ve Fransızcayı da çok iyi bilen Şehrazat Söylemezoğlu, "Bülent Ersoy'u hem tebrik ettim, hem de İngilizce bir albüm yapması gerektiğini söyledim. Okuması ondan, repertuarı hazırlaması benden" dedi. 

 

 

DİVA'YA TEK ELEŞTİRİ SOSYAL MEDYADA "TOMORROW" YORUMUNA GELDİ!

Diva'ya sosyal medya kullanıcıları ise en çok "tomorrow"u yorumlamasıyla yüklendiler.

Diva, Amerikan aksanıyla "tomorrow"u "tumarrov" olarak çevirdi.

Bu İngilizce kelime İngiliz ve Amerika aksanıyla Türkçeleşince "Tımorrow" ya da "tumarrov" olarak okunabildiği halde, "Armudun sapını, üzümün çöpünü" bulmak isteyen sosyal medya kullanıcıları, Diva'ya esprili yorumları yaptılar. 

Elvis Presley'in versiyonu dikkatli dinlenildiği zaman Bülent Ersoy ile aynı telaffuzda olduğu ise, dikkatli kulaklardan kaçmadı. 

 

 

 

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Popstar2018
Kanal D
Şehrazat Söylemezoğlu
Hadise
Gülşen
Demet Akalın

Facebook Google plus Instagram Twitter