Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kaderimin Yazıldığı Gün'de şok gelişme! Temiz Magazin özel haber!

Özel Haber
23 Aralık 2015

Başrollerini Hatice Şendil, Özcan Deniz ve Begüm Kütük'ün paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün'ün 50'nci, yani son bölümünde dizinin başrolündeki Begüm Kütük, ekranda yok! 

Dizinin başrol oyuncularından olan Begüm Kütük'ün 50'nci bölümde yani dizinin son bölümünde ekranda olmaması, Özcan Deniz ve dizideki diğer oyuncuların sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla dikkat çekti. Bu fotoğraflarda herkes, hatta set çalışanları da vardı ama, "Defne" rolünü canlandıran başarılı oyuncu Begüm Kütük yoktu! 

Gerek dizinin, gerekse Begüm Kütük'ün fanları, fotoğraflarda Kütük'ün niye olmadığı sorusunu fotoğraf paylaşan her oyuncuya yönelttiler ama, cevap alamadılar. 

PEKİ DEFNE'YE NE OLDU?

Kahraman'a olan saplantılı aşkı nedeniyle, cinayet işlemeyi bile göze alan Defne'yi bu akşam yayınlanacak 49'uncu bölümde son kez dizide göreceğiz. Kahraman'dan olan kızı Ece'yi kaçıran Defne'ye, dizi izleyicileri bu gece veda etmek zorunda kalacaklar. Bu akşam Defne'yi kızıyla birlikte "ev sahnesi"nde birlikte göreceğiz, sonrası yok! Evet yok. Dizinin 50'nci bölümünde Defne karakteri yok. Kısacası, dizinin 29 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan son bölümünde Defne'yi bekleyen izleyici, boşuna beklemiş olacak! 

"Kaderimin Yazıldığı Gün"ün izleyicileri; Kahraman'a olan saplantılı aşkı nedeniyle, hırçın ve kötü bir karaktere bürünen Defne'nin sonunu kendi yüreklerinde ve beyinlerinde belirlemek zorunda kalacaklar. İsteyen izleyici mutlu son düşünecek, istemezse Defne için mutsuz son hayal edecek.

Dizi için çekilen tüm fotoğraflarda dizinin başrolü Begüm Kütük var ama, 50'nci bölümde yok! Üstelik de Defne karakterinin akibeti belirsiz!

 

BEGÜM KÜTÜK'ÜN SON BÖLÜMDE OLMAMASI DEDİKODULARI DA BERABERİNDE GETİRDİ!

Televizyon ve dizi kulislerinde ise, dizinin başrol oyuncusu olan Begüm Kütük'ün, dizinin son bölümünde olmaması hayretle karşılandı. Dizinin kilit karakterlerinden olup, her bölümde varlığıyla fırtınalar yaratan ve sadece Anne olmak için yanıp tutuşan bir kadınken, hırslı, ihtiraslı ve saplantılı bir kadına dönüştürülen Defne'nin dizideki yeri ve varlığı herkes tarafından bilinirken, son bölümde olmaması hiç de normal karşılanacak bir durum değil. 

Tüm bu soruların cevapları, dizinin 24 Aralık Perşembe gecesi düzenlenecek yemeğinde açıklık kazanacak. 

Facebook Google plus Instagram Twitter