Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Lerzan Mutlu'nun "tehdit" oyunu bozuldu! İnsan kendisini "tehdit" eden kişinin çantasıyla poz verir mi?

Özel Haber
16 Ocak 2018
Lerzan Mutlu'nun "tehdit" oyunu bozuldu! İnsan kendisini "tehdit" eden kişinin çantasıyla poz verir mi?

 

Çantasıyla çektirdiği fotoğraf mahkemede delil oldu!

Bülent Ersoy’un, Lerzan Mutlu'yu "tehdit" ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, Ersoy’un avukatları, Lerzan Mutlu’nun Bülent Ersoy’un çantasıyla fotoğraf çektirdiğini, bu yüzden tehdit suçunun oluşmadığını söyledi. Fotoğraflar mahkemeye delil olarak sunuldu.

Geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ı hastanede tedavi gördüğü sıralarda ziyaret eden ünlü sanatçı Bülent Ersoy hastane çıkışında yaptığı basın açıklamasında Lerzan Mutlu için, “Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” demişti. Bu açıklamanın ardından Mutlu, Ersoy hakkında suç duyurusunda bulundu ve Bülent Ersoy hakkında “tehdit” suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

ÇANTASIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasına taraflar katılmadı.

Duruşmada söz alan Bülent Ersoy’un avukatı tehdit suçunun oluşmadığını belirterek, Ersoy ile Lerzan Mutlu’nun birkaç gün önce tesadüfen bir yerde karşılaştıklarını, Mutlu’nun Bülent Ersoy’un çantası ile hatıra fotoğrafı çektirdiğini, hatta haberlerde de “Can ciğer bir görüntü sergilemişlerdir” diye haber olduğunu söyledi. Lerzan Mutlu’nun avukatı ise beyanda bulunmak için süre talep etti.

Mahkeme, taraf avukatlarına esasa dair beyanda bulunmaları için süre vererek duruşmayı erteledi.

İNSAN "TEHDİT" ETTİĞİ İÇİN DAVA ETTİĞİ KİŞİNİN ÇANTASIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRİR Mİ?

İŞTE O KARE:

Akmerkez'deki Papermoon adlı restoranda Bülent Ersoy'la karşılayan Lerzan Mutlu, "tehdit" ettiği için dava açtığı Bülent Ersoy'un çantasını koluna takarak poz verdi!

Davaya bakan hakimin ısrarla "uzlaşın" demesine rağmen, ismini Bülent Ersoy'la yan yana getirip, medyada haber olabilmek adına bu "reklam davasına" devam eden Lerzan Mutlu, deyim yerindeyse "kendi reklam oyununu yine kendisi sonlandırdı!"

Bülent Ersoy'u ilk gördüğü anda selam veren Lerzan Mutlu, bununla da yetinmeyerek Ersoy'un çantasını koluna takarak poz verdi. Fotoğrafın altına ise "Burda kimile pişti oldum, bu 48 kilo çanta kimin tahmin edin" yazdı. 

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Lerzan Mutlu
Papermoon

Facebook Google plus Instagram Twitter