Reklam
Temiz Magazin
06 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Linet'in zayıflama sırrını yıllar sonra Temiz Magazin ortaya çıkarıyor!

Özel Haber
11 Şubat 2016

Kilolarından kurtulup, yıllar sonra hayal ettiği vücuda sahip olan Linet, 52 kilo olmasına rağmen, geçtiğimiz aylarda, ameliyat masasına yatarak, midesini aldırdı!

Evet yanlış okumadınız! Linet, "tüp mide" adı verilen operasyonla, 52 kilo olmasına rağmen, sırf eski haline dönmemek için "midesini aldırdı!"

 

İŞTE TEMİZ MAGAZİN'İN ÖZEL HABERİ!

LİNET'İN ZAYIFLAMA HİKAYESİ!

 

Linet'i ilk kez 1995 yılında kendi adını taşıyan albümüyle tanımıştık. O zamanlar kilolu olan Linet, aradan yıllar geçtikten sonra, karşımıza zayıf haliyle çıkmıştı!

40 KİLO BİRDEN VERMİŞTİ!

Kilo almayı bir türlü engelleyemeyen Linet, yıllar içinde Türkiye'deki müzik yolculuğuna ara verip, İsrail'e geri dönmüştü. İsrail'e dönüşünden tam 2 yıl sonra Türkiye'ye geri dönerek, yeniden sahnelere çıkmaya başladığında ise, karşımıza yeni görünümüyle, kilolarını vermiş olarak çıkmıştı. 

Linet, o zamanlar Sabah Gazetesi'nden Mehmet Çalışkan'la yaptığı röportajında, kilo vermesinin sırrını, sadece rejime bağlıyordu! "Moralim çok bozulmuştu. Çok sevdiğim şarkıcılığı yapamamak beni yıkmıştı. Sıkıntı ve stresten kendimi yemeye verdim. Çikolata ve şekerlemeler de her an elimin altında olunca, sürekli sattığım ürünleri kendim yedim. Bu da önlenemez bir şekilde kilo almama neden oldu. Çareyi şekerleme dükkanımı kapatmakta buldum. Şimdi hiç yemiyor değilim. Yine yiyorum ama gözümü doyurmak için değil; nefsimi tatmin etmek ve karnımı doyurmak için. Bol bol da hareket ediyorum. Bu şekilde diyet yapmak zayıflamanın en sağlıklı yolu. Müziğe de geri döndüm. Çok mutluyum. Bir de albüm yapabilirsem, dünyanın en mutlu insanı ben olacağım!" demişti.

ZAYIFLAMASININ SIRRINI TEMİZ MAGAZİN AÇIKLIYOR!

Linet'in onca kilosunu vermesinin sırrı, yakın çevresinden gelen bilgilere göre "mide kelepçesi" operasyonu imiş. Linet, ilk olarak "mide kelepçesi" taktırarak kilolarını vermiş. Ama nedense, bu operasyonu herkesten, daha doğrusu da medya'dan "büyük bir sır" olarak saklamış!

 

SIKI DURUN DAHA BİTMEDİ!

Verdiği tüm kiloların ardından, hayal ettiği görüntüye kavuşan Linet, bununla da yetinmeyip, yepyeni bir zayıflama operasyonu için, yeniden ameliyat masasına yatmış!

MİDESİNİ ALDIRMIŞ!

52 kiloya inmesine rağmen, verdiği kiloları koruyamayacağını düşünen Linet, geçtiğimiz aylarda Ulus'taki özel hastanede, yeniden ameliyat masasına yatarak, midesini aldırmış! Evet yanlış okumadınız! Linet'in midesi alınmış!

52 KİLOYA İNMESİNE RAĞMEN, KİLO ALMA KORKUSUYLA MİDESİNİ ALDIRMIŞ!

Yeni operasyonla, Linet'in zayıflama nedeni olan "mide kelepçesi" çıkarılarak, "tüp mide" adı verilen, Işın Karaca, Fatih Ürek, Hakan Aysev, Pelin Öztekin gibi ünlülerin de geçirdiği operasyonu geçirerek, midesini aldırmış!

 

 

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter