Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Marka haftasında sadece "O'nlar" var! İşte Türkiye'nin "marka" isimleri!

Özel Haber
10 Kasım 2015

Brand Week Istanbul’a konuk olacak dünyadan ve Türkiye’den birçok önemli isim, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham kaynağı olacak. Brand Week Istanbul’un 2015 konuşmacıları arasında pazarlamadan teknolojiye, sanattan tasarıma kadar birçok alanda fark yaratan isimler yer alıyor.

İşte Temiz Magazin farkıyla Brand Week'e yani "Marka Haftası"na seçilen, Türkiye'nin marka olmuş o isimleri:  Acun Medya Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla Acun Ilıcalı, Süperstar kimliğiyle Ajda Pekkan, komedyen, oyuncu, senarist ve yönetmen kimlikleriyle Cem Yılmaz, şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliğiyle Nil Karaibrahimgil, seslendirme sanatçısı ve televizyon sunucusu kimliğiyle Yekta Kopan, futbol efsanesi sıfatıyla Mustafa Denizli, Dünya Bilardo Şampiyonu sıfatıyla Semih Saygıner, yönetmen kimliğiyle Ömer Faruk Sorak, Televizyon Habercisi ve Sunucusu, Gazeteci ve Yazar kimliğiyle İsmail Küçükkaya, karikatürist kimliğiyle Erdil Yaşaroğlu.

Elit marka yöneticileri, yaratıcı vizyonerler, dinamik medya liderleri ile etkileyici kişilerden başarı ve bilgi paylaşımı aktaran ortak bir zemin. Brand Week Istanbul; müşteri, medya ve geniş kültürel toplulukları ön plana çıkararak, global endüstriyi etkileyen anahtar iş modellerini konu ediyor.

Özetle; İstanbul’u bir yaratıcılık üssü olarak yeniden konumlandırmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, bir hafta boyunca çeşitli lokasyonlarda reklam, pazarlama ve iletişim profesyonellerini birbirilerinden ilham almak üzere buluşturuyor.

Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlikte, katılımcılar Türkiye ve Dünya'nın "marka" isimlerinin sohbetlerini bin 300 Euro ödeyerek dinleyebilecekler. Yani markalarını yıllar boyu ayakta tutmuş bu kişilerden ilham alabilmek için bir ücret ödemeniz gerekiyor. 

Facebook Google plus Instagram Twitter