Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nur Yerlitaş Tv8'in canlı yayınında Hadise'nin açıklamasına cevap verdi! İşte Nur Yerlitaş'ın ilk açıklaması!

Özel Haber
27 Temmuz 2018
Nur Yerlitaş Tv8'in canlı yayınında Hadise'nin açıklamasına cevap verdi! İşte Nur Yerlitaş'ın ilk açıklaması!

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz Ailesi tarafından "zehirlenme" olarak açıklandığı anda, olaya modacı Nur Yerlitaş dahil olmuş ve Beyaz Tv'ye bağlanarak, "intihar teşebbüsünde" büyük rol oynadığını, hastane naklini kendisinin yaptırdığını, karşılığında da ne Hadise'den ne de Hadise'nin kardeşlerinden bir teşekkür bile alamadığını söylemişti.

Nur Yerlitaş'ın bu açıklamaları, kısa sürede medyada yerini bulmuş, Hadise'den de "özel hayatını gözler önüne seren Nur Yerlitaş'a" zehir zemberek bir açıklama gelmişti.

Tüm gelişmeleri, sitemizde bulabilirsiniz.

Olayın kahramanlarından Nur Yerlitaş, Hadise'nin açıklaması üzerine, bu sabah Tv8 ekranlarında yayınlanan "Gel Konuşalım" programına telefonla bağlandı ve Hadise'nin cümleleri ve Hakan Ural ile Seda Akgül'ün sorularına cevap vermek yerine, yine "yaşanan olay sırasında" neler yaptığını, nasıl bir rol oynadığını anlattı. İşte Nur Yerlitaş, Hakan Uralı ve Seda Akgül arasında olan konuşmanın cümleleri:

 

SEDA AKGÜL: Bütün gazeteler, insanlar sizi konuşuyor. Hadise'nin açıklamasına ne diyeceksiniz?
NUR YERLİTAŞ: Gecenin yarısında Haluk Şentürk aradı, Hadise'nin annesi hastanede, özel bir hastaneye kaldırmak istiyoruz dedi. Azmi Hamzaoğlu'nu uyandırdım, hastane hastayı vermiyordu. Olayı sabaha kadar takip ettim. Yengem de sabah aynı hastanede ameliyat olacaktı, 09'da aynı hastaneye gittik. Hadise'nin ablasını uzaktan gördüm hastanede; siz olsaydınız ilgi ve bir teşekkür beklemez miydiniz?

HAKAN URAL:  Ben o esnada beklemem Nur, böyle bir durumda beklemem 

SEDA AKGÜL: Hastaneler acılı yerlerdir, görgü kurallarını atlayabiliriz"
NUR YERLİTAŞ: Ben duygusal kadınım. Benim başıma böyle bir şey gelseydi, eksik olmayın derdim. İsterseniz size, Hadise'nin ablasının bana gönderdiği mesajları gönderebilirim


 

HAKAN URAL: Beyaz Tv'ye niye bağlanıp olayı anlattın?

NUR YERLİTAŞ: Sabahları magazin programı izlemiyorum. Hadise'nin kızkardeşine çok kızgınım. İnsan iyilik yapan kişiye böyle davranır mı? 

İNSANLARA KIRILDIYSAN ACILARININ GEÇMESİNİ BEKLEYEBİLİRDİN

HAKAN URAL: Ciddi bir durum var ortada, bir annenin ciddi durumu varken, bunları öteleyip, özen gösterip, kırgınlığın ve alınganlığın varsa da, bu iş soğuduktan sonra diyebilirdin ki "acınız geçti, problem bitti, fakat o süreç içinde size kırıldığım şeyler var" demen, daha kaliteli, daha doğru, daha nezaketli olmaz mıydı?"
NUR YERLİTAŞ: "Deli değilim, zaman zaman aklın sınırlarında dolaşırım beni bilirsin. Benim Hadise'yle sıkıntım yok, kız özür diledi ablasının adına. Tekrar söylüyorum, ablası değişik bir insan. Ben ona bir mesaj yolladım, o bana bir cevap verdi ki, o kadar sinirlendim ki, 3 haftadır ablasına sinirle yaşıyorum. Annemi kaybettim 73 yaşındaydı... Hadise açıklama yazmış benim için, kendisine hiç yakıştıramadım o cevabı. Bende yayınlıyorum avukatımla birlikte. Benim Hadise'yle ilgili sorunum yok. Şehitler olayı yaşadım, milyonlar benim üstüme geldi, benim üstüme neler oynandı, ben bu dünyada değil şehitlere, ölen köpeğe ağlayan kadınım, haksızlıklara uğradım. 

HAKAN URAL, "SEN BUNLARI GÜNDEME GETİRMESEYDİN, OLAY BU KADAR BÜYÜR MÜYDÜ? ORTADA MADUR OLAN BİR KADIN VAR. SEN BUNLARIN İÇİNDE HİÇ OLMAYABİLİRDİN. HASSAS BİR DURUM VAR, KIRILMANA NEDEN OLAN SEBEPLER VAR TAMAM, AMA SUSABİLİRDİN."

NUR YERLİTAŞ: Benim sorunum kızkardeşinin bana attığı mesaj. 
 

Etiketler: 
Hadise
Nur Yerlitaş
Acun Ilıcalı
Tv8
Hakan Ural
Seda Akgül
Haluk Şentür
İntihar

Facebook Google plus Instagram Twitter